Error 520 Ray ID: 4ab58f957e80c773 • 2019-02-19 03:14:01 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

3 bin 200 vatandaşa destek

3 bin 200 vatandaşa destek

Çankaya Belediyesi, sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile 3 Eylül itibariyle başlattığı gıda paketi dağıtımında 3 bin 200 vatandaşa destek verdi.

3 bin 200 vatandaşa destek

Çankaya Belediyesi, insana dokunan sosyal demokrat belediyecilik hizmetleri kapsamında başlattığı gıda paketi dağıtımını sürdürüyor. Belediye, Eylül ayının ilk haftasında uygulamaya koyduğu gıda yardımı projesinde şu ana kadar 3 bin 200 vatandaşa destek verdi. Çankaya’da ikamet eden aileleri kapsayan sosyal yardım projesinde toplam 15 bin gıda kolisi dağıtımı gerçekleşecek.

Çankaya Halk Kart ile geliri düşük ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 400 TL nakdi destek sağlayan Çankaya Belediyesi, Ankara dışına çıkamayanlara kültür gezileri ile Ankara’da kalanların yaz tatilini keyifli geçirmesini sağlamak için açık hava sinema günleri, yaz spor okulu, Çankaya Evlerinde kurslar gibi çeşitli etkinlikler düzenliyor. Belediye, nakdi ve ayni yardımlar konusunda da vatandaşın yanında oluyor.  

 

HERKESE EŞİT HİZMET ANLAYIŞI

Ekonomik koşulların zorlayıcı hale geldiğini ve vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılayamaz durumda olduğunu belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, belediye olarak her zaman yoksulun yanında olduklarını söyledi. Gıda paketi dağıtımı ile birtakım ihtiyaçların karşılanmasına  katkı sunmaya çalıştıklarını ifade eden Taşdelen, içinde bakliyat, un, yağ, şeker, kahvaltılık gibi temel ihtiyaçları kapsayan gıda paketinden yararlanmak isteyenlerin Çankaya Belediyesine müracaat etmelerini kaydetti. Hizmetlerini halkın mutluluğu ve ihtiyaçları yönünde gerçekleştirmeyi ilke edindiklerine dikkat çeken Başkan Taşdelen, “Gıda yardımı hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın Çankaya’da ikamet etmelerinin yanı sıra fakirlik belgesi beyan etmeleri yeterli oluyor. Arkadaşlarımız, gıda ihtiyaçlarının bir kısmını karşılayacak bu paketin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması için titiz bir çalışma yürütüyor. Muhtarlarımızdan da destek aldığımız bu hizmetimizle hanenin ihtiyaçlarının bir kısmına destek oluyoruz. Çankaya Belediyesi olarak her inançtan, her düşünceden yurttaşımıza eşit hizmet götürmeye özen gösteriyoruz” diye konuştu.

 

YOKSULLUK BELGESİ GEREKİYOR

Gıda paketinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, fakirlik ilmühaberi ile bağlı bulundukları muhtarlıklara ya da Mithatpaşa Caddesi numara 52’de bulunan Çankaya Halk Sağlığı Merkezi Halk Kart Ofisine başvuruda bulunabilirler.

Çankaya Belediyesi sosyal demokrat belediyecilik anlayışı gıda paketi Ekonomik Halk Sağlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP’li Erbay: 'Göcek Tüneli adeta bir soygun tüneli olmuştur'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'