Error 520 Ray ID: 4b98585baa40c851 • 2019-03-18 15:47:26 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

AKP MHP'de iplerin kopmasında o isim mi etkili oldu?

AKP MHP'de iplerin kopmasında o isim mi etkili oldu?

AK Parti ile MHP ittifakında iplerin kopmasında, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in tutumunun etkili olduğu iddia edildi.

AKP MHP'de iplerin kopmasında o isim mi etkili oldu?

Cumhuriyet'ten Selda Güneysu'nun kulislere dayandırdığı haberine göre, MHP ile AK Parti arasında 'yerel seçimlerde ittifaka' ilişkin perde gerisinde uzun süredir ‘gerginlik' yaşanıyordu.

Bu gerginlik önceki gün MHP'nin af yasa teklifiyle ilgili iki parti arasındaki sert tartışmalarla da zirve noktasına ulaşmıştı. Bahçeli'nin AK Parti'ye yerelde ittifak çağrısının ardından AK Parti kanadından, özellikle de Hayati Yazıcı, Ömer Çelik, Numan Kurtulmuş'tan gelen açıklamalar da MHP'de 'kırgınlık' yaratmıştı. 

Ancak MHP ile AK Parti arasında gerçekleşmesi beklenen yerelde ittifakın iplerinin kopma noktasına gelmesinde özellikle de 'Ömer Çelik'in tutumlarının etkili olduğu' dillendiriliyor. MHP'de, Çelik'e karşı en belirgin rahatsızlığın perde gerisinde ise "Adana ve Mersin gibi illerde, MHP'nin aleyhine, Kürt seçmenlere yönelik çalışmalar yürütmesinin etkili olduğu" da ileri sürülürken, Bahçeli'nin, her fırsatta, "HDP ile AK Parti arasında yürütülen çözüm sürecinin Türkiye'ye ağır bedeller yaşattığı ve bu sürecin ardından PKK'nın özellikle Doğu illerinde ‘hendek siyaseti' yürüttüğünü' söylemesine karşın Çelik'in bu hareketinin asla desteklenemeyeceğine" de dikkat çekiliyor.

AK MHP Ömer Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni