Error 520 Ray ID: 4abe8cbb7d8ec78b • 2019-02-20 05:24:56 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

AKP'li belediyenin dini tesisi kenti karıştırdı

AKP'li belediyenin dini tesisi kenti karıştırdı

AKP’li Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele ilçesinde 12,4 dönüm alanda Dini Yüksek İhtisas Merkezi inşa etmeye başladı.

AKP'li belediyenin dini tesisi kenti karıştırdı

Dev tesise harcanan para ise kentte “7.7 milyarlık bütçesi ile Diyanet İşleri Başkanlığı dururken neden belediye bu tesisi yapıyor” eleştirilerine neden oldu.

Sözcü'den Uğur Enç'in haberine göre, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele İlçesi’nde Dini Yüksek İhtisas Merkezi adıyla bir merkez oluşturmak için harekete geçti. Yuvacık bölgesindeki tesisin uzman din adamlarının yetiştirilmesi için hizmet vereceği öğrenildi. Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nin, İlahiyat Fakültesi'nden sonra din adamlarına master ve doktora seviyesinde eğitim vereceğini açıklayan belediye, inşaat çalışmalarıyla ilgili de açıklama yaptı.

12 DÖNÜM ALANDA
Belediye tarafından yayınlanan açıklamada “12 bin 470 metrekare alanda gerçekleştirilen proje toplam 9 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip. Yapının zemin katı üst meydandan binaya giriş şeklinde yapılacak. Zemin katta 9 derslik bulunacak. 3 adet çalıştay bölümünün yer alacağı zeminde bekleme salonu ve idari birimler planlandı. Yapının birinci katında kütüphane, 11 adet sınıf ve 6 adet çalıştay bölümü olacak. 4 kat şeklinde inşa edilen yapının birinci bodrum katına alt meydandan giriş olacak. Bodrum katta mutfak, yemekhane, 8 adet öğretim görevlisi odası, öğretmen odası, bilgisayar odası ve kantin bulunacak. İkinci bodrum katında sığınak, 330 kişilik konferans salonu, mekanik ve elektrik teknik odalar bulunacak. Çatı alaturka kiremit kaplama yapılacak. Cephede yüksek dayanımlı beton malzeme kullanılacak.” denildi.

NEDEN DİYANET YAPMIYOR?
Söz konusu dini eğitim merkezi inşaatı kentte tartışmalara yol açtı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin CHP’li üyeleri “7.7 milyar lira bütçesi olan Diyanet İşleri Başkanlığı dururken neden belediyenin parasıyla böyle bir tesis için adım atıldı” eleştirisinde bulundular. CHP’li üyeler ilk Meclis toplantısında bu durumu gündeme getireceklerini duyurdular.

Sözcü

AKP Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dev tesise Dini Yüksek İhtisas Merkezi inşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
İşte CHP'nin Maltepe Belediye Meclis üyesi aday listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi
CHP'nin Bodrum Belediye Meclis Üyeleri listesi