19 HAZİRAN 2019 Çarşamba 09:53
Politika
Giriş Tarihi : 06-02-2019 10:11   Güncelleme : 06-02-2019 10:16

AKP'nin adayı, AKP'li belediyeyi böyle eleştirdi

AKP ve MHP'nin yerel seçimde Keçiören Belediye Başkanlığı için aday olarak gösterdiği Turgut Altınok, iki dönemdir AK Partili başkan tarafından yönetilen Keçiören Belediyesi’ni eleştirdi.

AKP'nin adayı, AKP'li belediyeyi böyle eleştirdi

Cumhuriyet'te yer alan habere göre , 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçim için AKP ve MHP tarafından Keçiören Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Turgut Altınok iki dönemdir AKP Mustafa Ak tarafından yönetilen Keçiören Belediyesi'ni eleştirdi.

Açıklamasında, Keçiören'i eski refah günlerine kavuşturacağını ifade eden Altınok, "Keçiörenimizi bir ayağa kaldıralım diyoruz. Keçiören yerde mi diyeceksiniz? Ama gelen sesler var, duyduğumuz sesler var. Pazar bozuldu, parklar bozuldu, uyuşturucu çoğaldı, bir de sokak köpeklerimizden şikâyet var. Pazar esnafı da ‘pazarlar bozuldu' diyor. Keçiören Türkiye'nin en huzurlu ilçesiydi, en az olayın olduğu ilçeydi. İnşallah bu düzen devam edecek" ifadesini kullandı.

Altınok, 1994 yerel seçimlerinde MHP'den, bir dönem Fazilet Partisi'nden, bir dönem de AK Parti'den seçime girmiş ve Keçiören Belediye Başkanlığı'na seçilmişti.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA