Error 520 Ray ID: 44cfa7b8b3bf721d • 2018-08-19 21:18:52 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Alışveriş merkezleri 2 gün kapatılsın küçük esnaf da kazansın

Alışveriş merkezleri 2 gün kapatılsın küçük esnaf da kazansın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Küçük esnafı canlandırmak ve korumak amaçlı kanun teklifi hazırladı. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sunulan kanun teklifi kabul edilir ve yasalaşırsa Alışveriş merkezlerinde haftada 2 gün tatil yapılacak.

Alışveriş merkezleri 2 gün kapatılsın küçük esnaf da kazansın

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ 2 GÜN KAPATILSIN KÜÇÜK ESNAF DA KAZANSIN

Gerekçesinde Piyasadaki mevcut olan pahalılık, alım gücünün düşmesi, Alışveriş merkezleri ve zincir mağazaların küçük esnaf ve sanatkârları derinden etkilediğinin altını çizen CHP’li Basmacı “Küçük esnaf ve sanatkârları korumak adına Alışveriş merkezlerinin haftanın iki gününde kapatılması küçük esnaf adına bir gereklilik olduğunun kanaatindeyim” dedi.

Basmacı “Alışveriş merkezlerinin her gün açık olmasından dolayı küçük esnaf ve sanatkârlar büyük ekonomik sıkıntı çekmektedir. Siftah yapamadan kepenk kapatmak zorunda kalanlar, yâda iş yapamaması sebebiyle iş yerini tamamen kapatmak zorunda kalan esnaflarımızı bir nebze de olsa işlerini artırmak amacıyla alışveriş merkezlerinin haftada iki gün tatil olmasına yönelik bir kanun teklifi hazırladığını belirtti.

Esnafda kazansın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim