Error 520 Ray ID: 4ca035637b6ec861 • 2019-04-19 16:20:54 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Alper Taşdelen Karslıları ağırladı

Alper Taşdelen Karslıları ağırladı

Kars Demokrat Dernekler Federasyonu yöneticileri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret ederek 2019 yerel seçimleri adaylığı için başarılar dilediler.

Alper Taşdelen Karslıları ağırladı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kars Demokrat Dernekler Federasyonu (KARS-FED) Başkanı Tuncay Sönmez ve federasyon üyelerinden oluşan heyeti makamında konuk etti.  

Alper Taşdelen’in üreten, çalışan, projeleri hayata geçiren bir Belediye Başkan olarak yeniden aday gösterilmesinden mutluluk duyduklarını belirten Sönmez, “Atatürk’e ve Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkan genç bir belediye başkanının tartışma süreçlerine girilmeden yeni dönem için tekrar aday gösterilmesinden son derece memnunuz” dedi. Taşdelen’e, seçim sürecinde ve sonrasında her türlü desteği vereceklerini söyleyen KARS-FED yöneticileri, “Başarılı çalışmalarda kum tanesi kadar bile olsa bir katkımız olursa bundan mutluluk duyarız” ifadelerinde bulundu.

 

TAŞDELEN: “HALKI KAZANMAK ÖNEMLİ”

KARS-FED yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Alper Taşdelen, başarının bireysel olmadığını söyleyerek; “Hep birlikte demokrasi, özgürlük ve cumhuriyet mücadelesi veriyoruz. Mücadelemiz ortak olduğu için başarı da hepimizin başarısıdır. Oturarak ve laf üreterek bir şey başarılması mümkün değil. Çalışmak ve ortaya icraatı koymak gerekiyor. Ben, geçtiğimiz 4 buçuk yılda bunun mücadelesini verdim” diye konuştu. Güzel projeleri hayata geçirerek halka gidildiği zaman halkın da içten kucak açtığını belirten Taşdelen; “Çankaya’nın geride kalmaması önemliydi. Biz bu dönem sosyal projelerle, büyük tesislerle, parklarla bunu gösterdik” dedi. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde çok daha büyük ve güzel projelerin hayata geçirileceğini belirten Taşdelen, KARS-FED’in desteği için de teşekkür etti.

AA

Kars Çankaya Belediyesi Alper Taşdelen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu'ndan Berat Kandili mesajı
Kılıçdaroğlu'ndan Berat Kandili mesajı
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı