Error 520 Ray ID: 4ca86e1a1bb2c78f • 2019-04-20 16:17:44 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Arık atama bekleyen sağlıkçıların sorunlarını meclise taşıdı

Arık atama bekleyen sağlıkçıların sorunlarını meclise taşıdı

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, atama bekleyen sağlık çalışanların sorunlarını bir kez daha taşıdı. Arık, bütçe görüşmelerinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya 2019 yılında ne kadar sağlık çalışanının alınacağını sordu. Sağlık Bakanı Koca Arık’ın sorusuna yanıt vermedi.

Arık atama bekleyen sağlıkçıların sorunlarını meclise taşıdı

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, TBMM’de devam eden bütçe görüşmelerinde atanmayan sağlık çalışanlarının sorunlarına dikkat çekti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya soru soran Arık, “Sayın Bakan, sayıları 100 bini bulan tıbbi sekreterlik mezunu kardeşlerimiz umutsuzca iş ararken niçin iki ayda sertifika alanlara tıbbi sekreterlik yaptırıyorsunuz? 2019 yılında ne kadar tıbbi sekreter almayı düşünüyorsunuz? Yine ülkemizde yaklaşık 80 bin anestezi teknisyeni boşta geziyor. Bakanlık olarak ne kadar alım yapmayı planlıyorsunuz? Dünyanın ve Türkiye'nin en önemli sorunlarından biri de obezite. Bugün 16 bin diyetisyenimiz işsiz geziyor. 2019'da ne kadar diyetisyen almayı düşünüyorsunuz? Yine, atanamayan fizyoterapistlerin sayısı hızla artıyor. 2019'da ne kadar fizyoterapist almayı planlıyorsunuz? Yine, atama bekleyen binlerce ATT ve paramedik varken niçin binlerce taşeronu şoför olarak alım yaptınız? 2019'da planlanan ATT ve paramedik sayısı kaçtır? Atama bekleyen binlerce radyoloji teknisyen ve teknikerleri için 2019'da bir müjdeniz olacak mı?” dedi.

Bakan Koca ise Arık’ın sorularını yanıtsız bıraktı.

 

 

Çetin Arık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj