Error 520 Ray ID: 44d854b3c1617289 • 2018-08-20 22:35:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Ataşehir'de 24 Gecekondu Sahibi Yeni Evlerine Kavuştu

Ataşehir'de 24 Gecekondu Sahibi Yeni Evlerine Kavuştu

Emekevler Atapark Konutları 3. kura çekilişi noter huzurunda yapıldı. Ataşehir Belediye Başkanlığı 7. kat Konferans Salonu'nda yapılan çekilişte; 24 hak sahibi yeni evlerinin kat ve daire numaralarını kendi çektikleri kurayla belirlediler.

Ataşehir'de 24 Gecekondu Sahibi Yeni Evlerine Kavuştu

Ataşehir Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında düzenlenen protokoller kapsamında alınan Belediye Meclis kararı neticesinde; uygulama imar planlarında yolda, yeşil alanda, kamu hizmetlerine ayrılan alanlarda kalan gecekondu hak sahipleri yeni evlerine kavuştu.

Kura çekilişine hak sahipleri ve aileleriyle birlikte Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Sadık Kayhan, Kalender Özdemir, Sadi Özata da katıldı.

Çekilişte bir konuşma yapan Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, “2009 yılında Ataşehir Belediyesi olarak kurulduğumuzdan beri, bir metrekare yeşil alanı bile imara açmayacağımızın sözünü vermiştik. Bu sözü yerine getirmek için her türlü gayret ve çabayı sarf ediyoruz. Bulunduğunuz gecekondulardan çıkarak daha refah içerisinde yaşayabilmeniz için bu projeyi yaptık. İnşallah yeni evlerinizde daha mutlu olacaksınız. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

24 gecekondu hak sahibi, Atatürk Mahallesi Emekevler Bölgesi’nde 3374 Ada 1 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde inşa edilen yapılardan oturabilir durumda daire sahibi oldular.

Her bir gecekondu hak sahibine, kura sonucu çıkan bağımsız bölümler için bir “Konut Tahsis Belgesi” verildi. Konut Tahsis Belgeleri; gecekondu hak sahiplerine verilecek kat mülkiyeti tapusuna esas teşkil edecek.

Ataşehir Belediyesi Emekevler Kalender ÖZdemir İlhami Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim