Error 520 Ray ID: 489433329351c865 • 2018-12-14 22:45:17 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Bakan Selçuk, AKP'lilerin kardeşlerine dokunmadı!
Advert
Advert

Bakan Selçuk, AKP'lilerin kardeşlerine dokunmadı!

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, genel müdürleri yenilerken biri eski 2 AKP’li bakanın kardeşleri görevde kaldı.

Bakan Selçuk, AKP'lilerin kardeşlerine dokunmadı!

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk’un göreve gelmesiyle başlayan değişim MEB’de hızlanarak devam ediyor. İlk iş olarak bakanlık müsteşarı ve yardımcıları ile başlayan Selçuk, ardından gelen dalgada genel müdürleri görevden alma sürecini hızlandırdı. Lise giriş sisteminde yaşanan kaosun ardından konu ile ilgili müsteşar yardımcısı ve Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü’nü görevden alıp, soruşturma açarak başlayan Selçuk, yeni yönetimine ilişkin yeni görevlendirmelerle MEB’in üst kademesinin yarısından fazlasını değiştirdi.

Bakanlıkta değişmeyen isimler arasında biri eski AKP’li 2 bakanın kardeşi kaldı. Bakan Selçuk’un güvendiği isimler arasında olduğu belirtilen Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu’nun dışında MEB’de koltuklarında kalan isimler, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün kardeşi Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın kardeşi Teftiş Kurulu Başkanı Atıf Ala, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş ve Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz oldu.

Bakan Selçuk’un MEB’i yenileme süreci Erdoğan’ın kabinesine girmesinden önce başladı. MEB kulislerine göre, kendisine bakanlık görevi teklif edilen Selçuk, ilk olarak dönemin MEB Müsteşarı Yusuf Tekin ile çalışamayacağını Saray’a iletti. MEB kaynakları, Tekin’in İsmet Yılmaz’ın bakanlığı döneminde de Saray’a daha yakın hareket ettiği, eğitim politikalarının belirlenmesi noktasında aktif rol aldığını ve bu durumun Yılmaz başta olmak üzere bakanlıkta rahatsızlıklara neden olduğunu kaydetti. Tekin ile başlayan süreç ise bakanlığın üst kademesininin yarısının değişimine neden oldu

Ziya Selçuk AKP Eğitim CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor