22 MAYIS 2019 Çarşamba 16:00
Politika
Giriş Tarihi : 07-01-2019 16:46   Güncelleme : 07-01-2019 16:46

Başkan Ercengiz, Mahrukatçılar Sitesini dinledi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, sabah kahvaltısında Mahrukatçılar sitesi esnaflarıyla bir araya gelerek, görüş ve taleplerini dinledi.

Başkan Ercengiz, Mahrukatçılar Sitesini dinledi

Burdur Belediyesi’nin beş yıl içerisinde yaptığı yatırımlardan bahseden Başkan Ercengiz, Burdur Belediyesi olarak köklü bir tarihe sahip olduklarını ve bu tarihi yaşatan bir belediyeciliği ellerinden geldiğince koruyup, üzerine değer koymaya çalıştıklarını vurguladı.

Ülkemizde yaşanan ekonomik krizi değerlendiren Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Burada hepimiz esnafız ve bir iş yerinin çalışanıyız. Para ve sermaye olmazsa, hiçbir işletme yürümez. Bugün, içinden geçtiğimiz süreç Türkiye’nin ekonomik anlamda belki de son 20-30 yılda en zorlandığı dönemlerden bir tanesi. Esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ediyorum,  gerçekten Burdur olarak kibar bir esnafa sahibiz. Kimse yüzünü asmıyor belki, herkes elimizi sıkıyor ama sorduğumuzda saat 11.00 olmuş, henüz siftahını yapamamış” şeklinde konuştu. 

Kahvaltı sonrasında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Mahrukatçılar sitesi esnafına bere dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
E-GAZETE
CHP'li gençler 'Gezi ruhunu' yaşatmak için bir araya geldi
ARŞİV ARAMA