Error 520 Ray ID: 44e0484ff7a67241 • 2018-08-21 21:44:42 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Belçika’da taraftar hakemlik yaptı

Belçika’da taraftar hakemlik yaptı

Belçika Kupası'nda futbol sahalarında daha önce hiç rastlanmamış bir olay yaşandı. Genelde sağlık durumlarında "Açılın ben doktorum" repliği, bu kez hakem olmak için kullanıldı.Genellikle acil müdahale edilmesi gereken bir kaza ya da sağlık sorunu durumunda kalabalığı yararak “Açılın ben doktorum” diyerek olaya el koyma durumun bir benzeri bu kez futbol sahalarında yaşandı. Belçika Kupası’nda Mechelen ile Genk arasında oynanan son 16 turu maçında iki hakem de sakatlanınca, olaya acil müdahale eden! bir taraftar hakemlik yaptı.

Belçika’da taraftar hakemlik yaptı

Genellikle acil müdahale edilmesi gereken bir kaza ya da sağlık sorunu durumunda kalabalığı yararak “Açılın ben doktorum” diyerek olaya el koyma durumun bir benzeri bu kez futbol sahalarında yaşandı. Belçika Kupası’nda Mechelen ile Genk arasında oynanan son 16 turu maçında iki hakem de sakatlanınca, olaya acil müdahale eden! bir taraftar hakemlik yaptı.

 

Karşılaşmada görev alan hakem Cristof Dierick ve dördüncü hakem Nicolas Laforge sakatlık yaşadı. Bir yan hakemlik pozisyonunun boş kalması sonrasında mücadelenin orta hakemi iki takım kaptanlarına tek yan hakemle maçı devam ettirmek isteyip istemediklerini sordu. Ancak bu öneri kabul görmedi. Bunun üzerine statta anons yapılarak taraftarlar arasında hakemlik yapabilecek kimsenin olup olmadığı soruldu. Gönüllü olan Mechelen taraftarı Luc Bosmans, maçın kalanında yan hakem olarak görev aldı.

Maçın sonunda yaşadıklarını anlatan 45 yaşındaki Luc Bosmans, “Olabilecek en iyi yerden maçı izledim” dedi. Genk Teknik Direktörü Albert Stuivenberg ise konu ile ilgili “Mechelen taraftarı olmasına karşın Bosmans'ın iyi iş çıkardığını düşünüyorum” şeklinde konuştu. Maçın sonucuna etki edecek ciddi bir hata yapmayan Luc Bosmans, futbolcular arasında yaşanan bir tartışmada da araya girerek ortalığı sakinleştirdi.

Normal süresi ve uzatmaları 1-1 beraberlikle sona eren karşılaşmayı penaltı atışları sonrasında Genk 5-4 kazanarak tur atlayan taraf oldu.

Taraftar hakemlik yaptı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim