Error 520 Ray ID: 4ca45b9b3be7c787 • 2019-04-20 04:26:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Binali Yıldırım: Sonuç değişebilir

Binali Yıldırım: Sonuç değişebilir

Saray ittifakının İBB Başkan adayı Binali Yıldırım seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı.

Binali Yıldırım: Sonuç değişebilir

Anadolu Ajansı ve YSK verilerine göre Millet ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'dan en fazla oy alan aday oldu. 

Binali Yıldırım az önce seçim sonuçlarına ilişkin ilk açıklamayı yaptı.

Binali Yıldırım'ın açıklamaları şöyle:

Bir çok yerde gayrı resmi olmayan sonuçlar açıklandı. İstanbul için henüz sayım devam ediyor. 14 sandık daha sayılacak. Geldiğimiz noktada Ekrem İmamoğlu 25 bin kadar bizden daha fazla oy almış görünüyor.  ysk mazbatayı kime verirse başkan o olacak. biz tebrik etmesini biliriz. Ancak sürecin devam ettiğini belirtmekte fayda var. Sayın İmamoğlu 2014 seçimlerini hatırlatıyor. 2014 seçimlerinde iptal 440 bin aradaki fark 660 bin idi. 

Buradaki iptal oylar aradaki farkın 10 buçuk katı. Yani sonucu değiştirebilir. 

Her sandıkta bir tane oy yanlış yazılmış olsa bu da aradaki farktan daha fazladır. Bunu söylmkete yarar görüryorum. 

çok güzel bir seçim geçirdik. Milyonlarca oyun sorumluluğunu omzumuzda hissediyoruz. Tabiki mvleri genel merkezimiz çok büyük katkı sağladı. Bütün yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.

İstanbul halkının takdiridir. Oyu veren İstanbullulardır. Başımızın gözümüzün üstündedir. İki adayın aldığı oyun birbirine bukadar yakın olması beklenen bir şey değildi. Ancak partimiz eldeki belgelerle hukuki süreci devam ettirecek. Ysk kime mazbatayı verirse o seçilecek. 

Birazdan il başkanımız süreci yeniden anlatacak. İstanbullu söyleyeceğini söylemiştir. Tüm oy veren vermeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonra konumum ne olursa olsun ülkeme hizmet etmeye devam edeceğim. benim için önemli olan insanların kalbindeki makamlardır.

 Gerçek Gündem

 

 

Anadolu Ajansı YSK Ekrem İmamoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı