Error 520 Ray ID: 4ca75b6f3ebdc783 • 2019-04-20 13:10:13 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Camide propaganda, ezanda ıslık!

Camide propaganda, ezanda ıslık!

AKP bir yandan kutsal değerler üzerinden prim yapmaya çalışırken diğer yandan kutsal değerleri hiçe sayan adımlar atıyor.

Camide propaganda, ezanda ıslık!

AKP Türkiye'nin dört bir yanında seçim kurallarını hiçe sayıyor. Okulda, camide, karakolda AKP propagandası hız kesmeden ve YSK'ya takılmadan devam ediyor.

Son günlerde gelen 3 örnek ise AKP'nin kutsal değerlere verdiği değeri ortaya koydu. Sözcü gazetesinden Erdoğan Toprak ve Ali Ekber Ertürk son yaşanan skandalları derledi. 

AYDIN: Bozdoğan ilçesindeki Eski Camii'nin minaresine 16 Mart gecesi dev bir AKP bayrağı asıldı. Vatandaş büyük tepki gösterdi. AKP ilçe yönetimi “Biz asmadık. Delinin biri asmış” dedi. AKP bayrağı indirildi

TRABZON: Of ilçesinin AKP'li belediye başkanı ve adayı Salim Salih Sarıalioğlu, kendisini destekleyenlerle Kıyıcık Camii'ne gitti, namaz kıldı. Daha sonra camide seçim propagandası yapıldı. Rabia pozu verildi..

DÜZCE: Boğaziçi beldesinde, AKP'li belediye başkanı İbrahim Ercan'ın seçim çalışması sırasında ezan okunurken ıslıklar çalındı, silahlar sıkıldı. Akıllara iktidarın, İstanbul'da kadınları ezanı ıslıklamakla suçlaması geldi.

Aydın Bozdoğan'da caminin minaresine, AKP bayrağı asıldı. Vatandaşların tepki göstermesi üzerine AKP'liler parti bayrağını indirip yerine Türk Bayrağı'nı astı.

Aydın'ın Bozdağan İlçesi'nde Haydare Mahallesi'nde bulunan Eski Cami'nin minaresine 16 Mart gecesi AKP bayrağı asıldı. Sabah saatlerinde bayrağı gören mahalleli şaşkınlığını gizleyemedi. Bazı vatandaşlar minareye asılı bayrağın fotoğrafını çekerek, sosyal medyadan paylaşımlar yaptı.

AKP “DELİNİN BİRİ ASMIŞ” DEDİ

Aralarında AKP Bozdağan ilçe yönetiminden kişilerinden bulunduğu bir grup, minareye çıkarak AKP bayrağını indirdi ve yerine Türk Bayrağı astı. Aydın AKP İl Başkanı Ömer Özmen, “Bayrağı delinin biri gece yarısı minareye asmış. Birileri de gün ağarınca resim çekmiş. Partimize karşı bir algı yürütülmeye çalışıldı. AK Parti bayrağının yerine de Türk Bayrağı asıldı” dedi.

CAMİDE RABİALI POZ

İktidar partisinin camilerde seçim propagandası hız kesmiyor. Trabzon'un Of İlçesi Belediye Başkanı ve 31 Mart seçimlerinde de aday olan AKP'li Salim Salih Sarıalioğlu da propagandayı camiye taşıyanlardan biri oldu. Sarıalioğlu, Kıyıcık Camii'nin içerisinde önce kendisini destekleyen vatandaşlarla birlikte namaz kıldı, daha sonra da hep beraber rabia işareti yaparak poz verdi.

EZANDA ISLIK VE SİLAH SESİ

İktidar partisi AKP, 8 Mart'ta İstanbul Beyoğlu'nda eylem yapan kadınların ezanı ıslıkladıkları iddiasını sık sık seçim mitinglerinde gündeme getiriyor. Tartışmalar hâlâ gündemdeyken, AKP'nin Düzce Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan'ın seçim çalışmasında dikkat çeken bir manzara ortaya çıktı. Sitemiz Gerçek Gündem'in haberine göre seçim çalışmaları sırasında ezan okunmaya başladı. Sosyal medyaya yansıyan görüntülere göre; ezan sesi çok net bir şekilde gelmesine rağmen seçim çalışmasına devam edildi, meşaleler, ıslıklar ve silah sesleri, çekilen videoya çok net bir şekilde yansıdı.

Gerçek Gündem

AKP YSK Kıyıcık Camii Ali Ekber Ertürk Eski Cami
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'9 günlük tatil haberi doping havasında oldu'
'9 günlük tatil haberi doping havasında oldu'
19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılına özel logo
19 Mayıs 1919'un 100'üncü yılına özel logo