Error 520 Ray ID: 4cc5599f6eaf9ca7 • 2019-04-24 04:31:52 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Çanakkale’de romanlardan CHP’ye tam destek

Çanakkale’de romanlardan CHP’ye tam destek

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ile Çanakkale’nin farklı merkezlerinde yaşayan Roman vatandaşları ayrı ayrı ziyaret ettiler. Ezine, Eceabat, Gelibolu ve Ayvacık ilçeleriyle Eceabat ve Küçükkuyu beldelerinde, Roman vatandaşların yoğun olduğu mahalleleri beraber ziyaret eden Ceylan ve Purçu, 31 Mart yerel seçimleri için Roman Toplumundan tam destek aldılar.

Çanakkale’de romanlardan CHP’ye tam destek

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan’ın, yerel seçim çalışmaları kapsamında Roman vatandaşlara yönelik ziyaretlerine CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu da katıldı. Ceylan ve Purçu gün boyu devam eden ziyaretlerine Ezine’den başladı. Ceylan ve Purçu, Romanların yoğun olarak bulunduğu mahalleleri ziyaret ederken, CHP’nin Roman Milletvekili Özcan Purçu burada halka hitaben yaptığı konuşmada, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Ezine’nin ardından Eceabat’ı ve bağlı Behramlı Köyü’nü ziyaret eden Ceylan ve beraberindekiler Romanlar’dan destek istediler. CHP’li Özcan Purçu burada yaptığı konuşmada, kendisinin de İzmir’de bir Roman mahallesinde büyüdüğünü ifade ederek, “Yüksek yüksek apartmanların yanındaki Roman mahallesindeki bir çadırda doğdum ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir milletvekili olarak onurlu bir görev yapıyorum. Sizin içinizden gelen biri olarak, sizin vekilliğinizi yapmanın şerefi ile bugün sizden destek bekliyorum” diye konuştu.

 

“Baharı Roman Havaları İle Kutlayacağız”

Eceabat’ın ardından Gelibolu’yu ziyaret eden CHP’li Ceylan ve Purçu, ardından geçtikleri Evreşe’de de miting düzenledi. CHP Milletvekilleri, partilerinin Gelibolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Özacar ve Evreşe Belediye Başkan Adayı Şefik Ay için de ayrı ayrı destek istedi. Burada CHP seçim bürolarını da ziyaret eden milletvekilleri, partililere hiçbir siyasi ayrım yapmaksızın her kapıyı tek tek çalarak, yerel seçim için destek istemelerini söylediler. Evreşe mitinginin ardından Özgür Ceylan ve Özcan Purçu, Ayvacık Belediye Başkan Adayı Mesut Bayram ile birlikte, Ayvacık’ta Roman vatandaşların yoğun olarak bulunduğu TOKİ konutlarını ziyaret ettiler. Başkan Adayı Bayram için destek isteyen Ceylan ve Purçu, burada yürüttükleri görüşmelerin ardından, Ayvacık Küçükkuyu beldesini ziyaret ederek burada da Romanlarla biraraya geldiler. Küçükkuyu Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, Ceylan, Derman Belediyeciliğini anlattı.

 

Çanakkale’de bulunan Roman vatandaşları mahalle mahalle ziyaret eden milletvekilleri, Roman Toplumunun 31 Mart yerel seçimleri için desteğe hazır olduğunu belirterek, “Martın sonunda gelecek olan baharı roman havaları ile kutlayacağız” diye konuştular. 

CHP İzmir Milletvekili Çanakkale Özgür Ceylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan