Error 520 Ray ID: 4ca452a78829bf61 • 2019-04-20 04:19:56 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Çankaya Kent Konseyi'nde yeni dönem Mayıs'ta başlıyor

Çankaya Kent Konseyi'nde yeni dönem Mayıs'ta başlıyor

Türkiye'nin en büyük ilçesinde "Katılımcı Belediyeciliği" hayata geçirmek için kurulan Çankaya Kent Konseyi'nde yeni dönem Mayıs'ta başlıyor. Kent Konseyi'nin 6. Olağan Seçimli Genel Kurulu Mayıs ayının son haftasında gerçekleşecek.

Çankaya Kent Konseyi'nde yeni dönem Mayıs'ta başlıyor

Çankaya’yı Çankayalılarla birlikte yönetmek, Türkiye'nin en büyük ilçesinde "Katılımcı Belediyeciliği" hayata geçirmek için kurulan Çankaya Kent Konseyi'nde yeni dönem Mayıs'ta başlıyor. Kent Konseyi'nin 6. Olağan Seçimli Genel Kurulu Mayıs ayının son haftasında yapılacak. Bünyesindeki 350 sivil toplum ve kamu kuruluşu temsilcisiyle Türkiye'nin en önemli kent konseylerinden bir olan Çankaya Kent Konseyi, semt meclisleriyle birlikte yeni dönemde yeniden Çankaya'nın ve Çankayalının sesi olacak.

"KATILIMCI DEMOKRASİNİN EN ÖNEMLİ ÖRNEĞİ"
Çankaya Kent Konseyi'nin ve Çankaya Semt Meclislerinin kent için katılımcı demokrasinin en güzel örneklerinden biri olduğunu kaydeden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yeni dönem de kent konseyleriyle birlikte yeni çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Dünyada artık kentli haklarının ön plana geçtiğini belirten Başkan Taşdelen “Kent, o kentte yaşayanlarındır. Kenti yönetenlerin ‘ben yaptım oldu’ mantığıyla davranmaları yaşadığımız çağda kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.
Son beş yılda katılımcı belediyecilik için örnek teşkil edecek “Çiğdem Mahallesi Referandumu” ve “Yaşamkent Yaşar Kemal Parkı” gibi pek çok çalışmayı hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Taşdelen şöyle devam etti: "Yaşar Kemal Parkı’nın nasıl bir park olacağını bölge halkına sorduk. Çocuk oyun alanının zemini gibi detaylara bile onlar karar verdi ve onların istediği gibi yapıldı. Biz, buna ‘Proje Demokrasisi’ diyoruz. Çankaya Belediyesi’nin stratejik planını 150’ye yakın sivil toplum kuruluşuyla bir araya gelerek hazırladık. Proje çalışmalarında üniversitelerin, derneklerin, vakıfların, sendikaların görüşlerine başvuruyoruz. Çankaya Cumhuriyetin kalesi, Mustafa Kemal Atatürk'ün ilçesi... O’nun izinden giderek en güzel demokrasi örneğini bizim vermemiz lazım, özgürlükleri arttırmamız lazım. Kent Konseyimizle birlikte yeni dönemde de kent demokrasisinin en güzel örneklerini ortaya koyacağız."

Çankaya Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı