Error 520 Ray ID: 4cb0ecf1fba89d6e • 2019-04-21 17:02:25 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP Bartın İl Başkanı istifa etti

CHP Bartın İl Başkanı istifa etti

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan, "İl başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Ayrıca tüm il yönetim kurulu üyelerimiz de topluca istifa etmiştir." dedi.

CHP Bartın İl Başkanı istifa etti

BARTIN

CHP Bartın İl Başkanı İlknur Erkan, görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Erkan, parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, partisinin Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı'nın ve yönetim kurulunun genel merkezin talimatıyla görevden alınmasını kınadığını söyledi.

Merkez ilçe yönetiminin, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'nun isteği üzerine görevden alındığını düşündüklerini dile getiren Erkan, şunları kaydetti:

"Sayın milletvekili ve merkez ilçe başkanımız Gölbucaklı arasında ekim ayında basit bir sürtüşme yaşandığını duydum. Sayın Aysu Bankoğlu da beni arayarak 'İlçe başkanını derhal görevden al. Almazsan seni de görevden alırım.' dedi. Bu konuşmayı nezaketin dışında olmasına rağmen siyasetteki yeniliğini düşünerek görüşebileceğimizi belirttim. Kendisi vekil olduğu günden beri her türlü davetimize rağmen partimize gelmemiştir. Gelinen bu durumda ilçe başkanımız vekilin beyanına dayanarak görevden alınmıştır."

Örgütleri dışlayan antidemokratik davranışları kınadığını ifade eden Erkan, "Sürekli olarak liyakattan bahseden ve gerek Genel Başkan, gerekse Genel Basın Sözcüsü tarafından sıkça kullanılan bu kelime parti içinde gerçek anlamını bulmamaktadır." dedi.

Erkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Anlaşılan şudur ki genel merkezimiz birkaç kişinin idaresinde bir yapıya bürünmüştür. Şu unutulmamalıdır ki örgütler olmazsa genel merkez olmaz. Kendi başınıza yürüyeceğiniz bu yolda sizlere hayırlı yolculuklar diliyor, bu şekildeki bir zihniyetle birlikte çalışmayı reddediyor ve il başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Ayrıca tüm yönetim kurulu üyelerimiz de topluca istifa etmiştir."

Erkan, gazetecilerin görevden alma ve istifaların yerel seçimlerde partiyi nasıl etkileyeceğine yönelik sorusu üzerine, "Bana göre partimizin Bartın belediye başkanlığı seçimlerini kazanma şansı kalmamıştır. Bunu genel merkezimizle de görüştüm ama cevap veremediler." ifadelerini kullandı.  

AA

CHP Bartın İlknur Erkan Aysu Bankoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi