Error 520 Ray ID: 44e3b160a76172fb • 2018-08-22 07:40:43 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP Çiğli Gençlik Kollarında Ali Gül Rüzgarı

CHP Çiğli Gençlik Kollarında Ali Gül Rüzgarı

CHP İzmir’de gençlik kolları kongrelerinin tamamlanmasına az kaldı.

CHP Çiğli Gençlik Kollarında Ali Gül Rüzgarı

CHP İzmir’de gençlik kolları kongrelerinin tamamlanmasına az kaldı. Çoğu ilçenin kongrelerini tamamlamasıyla beraber tüm gözler Çiğli Gençlik Kolları’na kitlendi. Seçime kısa süre kala yenilikçi, demokratik bir örgüt yapısı oluşturmak, tüm çiğli gençliğini biraraya getirmek ve 2019’da daha güçlü bir gençlik ve daha güçlü Çiğli için Ali GÜL ;

‘’Biz CHP Çiğli gençliği olarak ‘Gençlik Geleceğin Güvencesi, Toplumun Enerjisidir.’ sloganıyla uzun bir serüvene çıkmaya karar verdik.

‘Gençlik Geleceğin Güvencesi’ derken Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  Gençliğe Hitabesi’ni hiçbir zaman zihnimizden çıkarmadan; yenilikçi, demokratik bir örgüt yapısı ile Çiğli Gençlik Kollarına adayız.

Gençliğin bir toplumun vicdanı, ruhu, bir ülkenin enerjisi olduğunu 68’lerde Denizler,80’de Necdet ADALILAR, 2000’lerde Ali İsmailler göstermiştir. Bizler başka bir Çiğli yani başka bir gençlik mümkün derken partimizi ne sağa ne de sola çekmeyi düşünmüyoruz. Bu ne bizim ne de bu lafları söyleyenlerin haddi değildir. Biz kimsenin adamı olmayacağız. Bu partide Ahmetçi, Mehmetçi olanlara karşı ‘ATATÜRK  Gençliği Görev Başında’ diyerek örgütlenmeye geliyoruz! ‘’ diyerek adaylığını açıkladı

Ali Gül Gençlik Kolları İzmir Çiğli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim