Pendik Escort Bayan Escort Kartal Maltepe Escort kaçak iddaa siteleri casino siteleri bahis siteleri CHP milletvekili adayları tam liste
Advert

CHP milletvekili adayları tam liste

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında toplanan MYK ve PM toplantısında milletvekili adaylarına son şeklini vermeye başladı.

CHP milletvekili adayları tam liste

Omedyam  - CHP’nin 24 Haziran’da yapılacak milletvekili adayları belli olmaya başladı. 

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE ADAYLARI

1-Akif Hamzaçebi
2- Gamze Akkuş İlgezdi
3- Onursal Adıgüzel
4-Fethi Açıkel
5- Gürsel Tekin
6-İlhan Kesici
7- Oğuz Kağan Salıcı
8-Mahmut Tanal
9- İbrahim Kaboğlu
10- Sera Kadıgil

11. Saadet Partisi

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE ADAYLARI

1. Enis Berberoğlu

2. Aykut Erdoğdu

3. Tuncay Özkan

4. Yunus Emre

5. Sezgin Tanrıkulu

6. Yüksel Mansur Kılıç

7.Gökan Zeybek

8. Işık Öğütçü

İSTANBUL 3’ÜNCÜ BÖLGE

1- Erdoğan Toprak

2- Engin Altay

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Erdoğan

8- Gülizar Emacan

9- Saadet Kontenjanı

10- Turan Hançerli

11- Ali Çeşmeci

İZMİR 1’İNCİ BÖLGE ADAYLARI

1- Murat Bakan

2- Selin Sayek Böke

3- Özcan Purçu

4- Kani Beko

5- Mehmet Ali Çelebi

6- Tacettin Bayır

7- Ednan Arslan

8 – Sefer İpekli

9 – Kazım Umdular

10 – Nilay Kökkılınç

11 – Ezgi Deniz Urunga

12 – Devrim Barış Çelik

İzmir 2'nci Bölge

1-Kemal KILIÇDAROĞLU
2-Ünal ÇEVİKÖZ
3-Kamil Okyay SINDIR
4-Atilla SERTEL
5-Sevda ERDAN
6-Mahir POLAT
7-Bedri SERTER
8-İdris Yavuz YILMAZ
9-Ali ENGİN
10-Salih ÖZÇİFTÇİ
11-Mehmet BİRLİK
12–…..
13-Ebru OKAY

 

ANKARA 1’İNCİ BÖLGE

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşçıer

ANKARA 2’İNCİ BÖLGE

1- Nihat Yeşil

2- Yıldırım Kaya

3- Semra Dinçer

ANKARA 3’ÜNCÜ BÖLGE

1- Haluk Koç

2- Murat Emir

3- Ahmet Ersen Özsoy

4- Servet Ünsal

TUNCELİ 

1- Polat Şaroğlu

2- Mesut Coşkun

SİVAS

1- Ulaş Karasu

2 - Sinan Öztürk

TOKAT 

1- Kadim Durmaz

HATAY 

1- Servet Mollaoğulu

2- Nermin Yıldırım

3- Serkan Topal

4- Mehmet Fatih Turan

5 - Oya Tekin

MUĞLA

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Girgin

KOCAELİ

1- Haydar Akar

2- Fatma Kaplan Hürriyet

3- Tahsin Tarhan

BOLU

1- Tanju Özcan

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün

Bartın

1 - Aysu Bankoğlu

2- Fahri Özsoy

ANTALYA 

1- Deniz Baykal

2-Çetin Osman Budak

3- Rafet Zeybek

4-Şengül Yeşildal

5-Nusret Bayar

6-Vahap Tuncer

ARTVİN

1 - Uğur Bayraktutan

ZONGULDAK

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz

3- Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5- Çiğdem Şekerci

UŞAK 
1-İsmet Akın
2-Ali Karaoba
3-Özkan Yalım

ESKİŞEHİR 
1-Utku Çakırözer
2-Jale Nur Süllü
3-Nuray Akçasoy
4-Engin Çakmak
5-Sinan Özkar

ADANA 

1- Ayhan Barut
2- Orhan Sümer
3- Müzeyyen Şevkin
4- Burhanettin Bulut
5- Oya Tekin

Konya

1 - Abdullatif Şener

Sakarya 

1- Engin Özkoç

2- Refik Karakaş

3-Mehmet Derya Bağdat

4- Elif Yar

5-Aytül Uşaklıgil

6- Mehmet Selçuk

7- Gözdenur Yıldız

BURSA 1. BÖLGE ADAYLARI

1- Lale Karabıyık

2- Erkan Aydın

3-Nurhayat Altaca Kayışoğlu

4-Kayıhan Pala

5- Özgür Erdursun

6- Gürkan Ersen

7- Zafer Yıldız

8- Serken Öztürk

9- İbrahim Mart

10- Aytaç Şahin

BURSA 2’İNCİ BÖLGE

1-Orhan Sarıbal

2- Yüksel Özkan

3- Mustafa Şenyurt

4- Erkan Dönmez

5- Süleyman Ayyıldız

6- Şahin Sevinç

7- Meral Altuntaş

8- Kemal Atan

9 - MERAL ALTUNTAŞ

Şanlıurfa

1 - Aziz Aydınlık

GAZİANTEP

1 – Bayram Yılmaz Kaya
2 – Özgür Yılmaz
3 – İrfan Kaplan

MALATYA:

1- Veli Ağbaba

2- Hulisi Porgalı

BURDUR

1- Mehmet Göker

ARDAHAN

Öztürk Yılmaz

KARS

Barlas Uslu

Niğde

1- Ömer Fethi Gürer
2- Ahmet Oğuz Özmen
3 - Nagihan Eskioğlu

 

MANİSA

1. Özgür Özel

2. Vehbi Bakıroğlu

3. Bekir Başemirgen

4. Salih Temel

5. Abdullah Saka

6. Hayriye Hacet

Aydın 

1 - Bülent Tezcan

2 - Hüseyin Yıldız

3 - Süleyman Bülbül

Balıkesir 

1- Ahmet Akın
2- Fikret Şahin
3- Ensar Aytekin

Çanakkale 

1- Muharrem Erkek
2- Özgür Ceylan
3- Metin Ümit Ural
4- Songül Şentürk

Erzincan

1 - Ayhan Doğan

 

KAHRAMANMARAŞ LİSTESİ

1- Ali Öztunç
2- Selim Sümen
3- Mehmet Çarman
4- Faik Kılınç
5- Onur Gürbüz
6- Ayşegül Yaycıoğlu
7- Uğur Şevran
8- Azize Çuhadar

CHP İzmir Milletvekili Adayları İstanbul Tokat Sivas Muğla Tunceli Tam Liste
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Kaftancıoğlu, İstanbul mitinginin detaylarını açıkladı
CHP’li Kaftancıoğlu, İstanbul mitinginin detaylarını açıkladı
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu