Error 520 Ray ID: 4aaeefa559f3c76f • 2019-02-18 07:56:15 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'de İzmir için sürpriz isim

CHP'de İzmir için sürpriz isim

CHP İzmir için çalışmalarını sürdürüyor. Ankete eklenen yeni aday isimleri kulisleri hareketlendirdi.

CHP'de İzmir için sürpriz isim

Gerçek İzmir – Türkiye yüzünü 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlere çevirdi.

Partilerde hem yerel seçim hazırlıkları hem de Büyükşehir, il ve ilçelerde gösterilecek belediye başkan adaylarına yönelik çalışma sürüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) cephesinde 2004’ten beri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Aziz Kocaoğlu'nun yeni dönemde aday olmama kararı sonrası cevabı en çok merak edilen konu 'İzmir Adayı'nın kim olacağı... 

Gerçek izmir’in Genel Merkez’e yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve kurmayları İzmir konusunda acele etmeyecek. Çalışmaları sürdürmeye devam edecek.

İZMİR'E KADIN ADAY

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun kentten gelen heyetlere İzmir’de kadın bir Büyükşehir Belediye Başkanı görmek istediğini ifade ettiği kulislere sıkça yansırken bu doğrultuda çalışmalarda sürüyor.

ANKETE EKLETİLDİ

Edinilen bilgiye göre CHP’nin son İzmir anketine Kılıçdaroğlu’nun isteğiyle Batı Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) Başkanı Seda Kaya Ösen'in ismi de ekletildi. Geçmiş dönemde Ege Genç İş Adamları Derneği (EGİAD) Başkanlığı da yapan Seda Kaya Ösen'in ismi 2014 yerel seçimlerinde de metropol ilçeler için gündeme gelmişti.

CHP’de İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun isimleri de İzmir için ‘kadın aday’ formülünde konuşulan isimler arasında...

ÇOK SAYIDA İSİM GÜNDEMDE

CHP Lideri’nin kadın aday noktasında istediği profili ve sonuçları elde edemediği takdirde rotayı önce mevcut belediye başkanlarına kırması bekleniyor.

Bu noktada Kılıçdaroğlu’nun elindeki en büyük alternatifler Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya...

İzmir Milletvekilleri'nden ise Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, Kamil Okyay Sındır, Bedri Serter, Murat Bakan ve Tacettin Bayır gibi isimlerde adaylık noktasında görev bekliyor.

KILIÇDAROĞLU-YÜKSEL GÖRÜŞMESİ

Öte yandan Büyükşehir Adaylığı noktasında çalışma yaptığı öğrenilen, Kocaoğlu’nun da Genel Merkez’e ismini verdiği eski Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Yüksel’in bugün CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir görüşme yapacağı öğrenildi.

 

CHP Türkiye İzmir Aziz Kocaoğlu Kemal Kılıçdaroğlu İzmir Milletvekili Selin Sayek Bök Özlem Çerçioğlu’ Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Abdullah Gül sahaya indi’
‘Abdullah Gül sahaya indi’
‘20 milyar dolarlık peşkeş’
‘20 milyar dolarlık peşkeş’