26 HAZİRAN 2019 Çarşamba 16:07
Politika
Giriş Tarihi : 12-10-2018 15:32   Güncelleme : 12-10-2018 15:32

CHP'den İstanbul adayı için sürpriz video!

CHP'de yerel seçimler hazırlıklar sürerken, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 2019 Yerel Seçimler'de İstanbul için CHP'nin belediye başkan adayı ile ilgili bugün sürpriz bir video yayınlayacaklarını açıkladı.

CHP'den İstanbul adayı için sürpriz video!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını yanıtladı. Canan Kaftancıoğlu ; “ İstanbul’da ön seçim olmayacak. İstanbul’u kim yönetebilir, en doğru isim nasıl bulunur; bunun çalışmasını yapmaktayız. Aday profilimizi çıkarmak için çalıştık” derken; ‘Bugün akşam İstanbullulara bir sürprizimiz olacak. Bir video ile nasıl bir aday olması gerektiğini anlatacağız. Adayımız, bugün anlaşılır. Biz akşam, İstanbul için seçim startımızı veriyoruz’ dedi.

“KAZANMAZSAK İSTİFA EDERİM”
İddialı olduğunu her sözünde vurgulan Kaftancıoğlu, açıklamalarına şöyle devam etti; İstanbul’u mutlaka kazanacağız. Bu konuda gerçekten çok iddialıyım. Mevcut yönetim anlayışından İstanbul’u kurtaracağız. Eğer bu seçimi kaybedersek, ben, benden daha iyi yapan birine bu görevi bırakırım. Ancak kazanacağımızı biliyorum. Elbette yenilgiyi de istifayı da düşünürüm.

“MİLLETVEKİLLERİNİN ADAY OLMAMASI LAZIM”
Kaftancıoğlu, “ CHP ’de herkes, her göreve kendisini layık görebilir. Aday adayı olabilir. Bunda bir sakınca yoktur. Ancak parti kendisine bir görev verdiğinde, mutlaka bunu yerine getirmelidir. Ancak benim şahsi görüşüm; Milletvekillerinin aday olmaması yönündedir. İstanbul’da başta olmak üzere, vekillerin, Belediye Başkanlığına adaylıklarını doğru bulmuyorum” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA