Error 520 Ray ID: 4caf5caab8af9cad • 2019-04-21 12:29:10 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Akın: 'Benzine 90 günde 1 lira 30 kuruş zam'

CHP'li Akın: 'Benzine 90 günde 1 lira 30 kuruş zam'

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın gece yarısı benzine yapılan 19 kuruşluk zammın iktidar tarafından seçim sonrası uygulanacak acı reçetenin ilk habercisi olduğunu söyledi. Ahmet Akın, “Seçim bitti ama geçim derdi bitmedi. İktidar acı reçetelerle halkın karşısına gelecek. Çünkü devletin kasası bom boş. Neden bom boş? Sarayın ekonomisi yüzünden! Fırsatçılık yapmayacağız, memleketi yangından kurtarmak için önerilerimizi dikkate alsınlar yeter” dedi.

CHP'li Akın: 'Benzine 90 günde 1 lira 30 kuruş zam'

CHP’li Ahmet Akın, benzine Ocak ayından bu yana 1 lira 30 kuruş zam 28 kuruş da indirim geldiğini dikkat çekti. “Adeta, son 90 günde her gün benzine 1 kuruş zam geliyor” diyen Ahmet Akın, seçim sonrası ilk zammın benzine geldiğini benzine gelen bu zammın aslında bundan sonra gelecek zamların da habercisi olduğunu ifade etti. Ahmet Akın şöyle konuştu:

“Seçim bitti. Ama milletimizin geçim derdi bitmedi. Ekonomik kriz ateşinin seçmeni yakmaması ve bunun sandığa yansımaması için ellerindeki tüm imkanları seferber ettiler. Tanzim satışlar bunun örneğidir. İthal sebze ve meyvenin bile satıldığı tanzim satışlar şimdi nerede? Ekonomik krize karşı göz boyayan pansuman tedbirler aldılar. Dış güçleri suçladılar. Üreterek büyüyen Türkiye değil, tüketerek, ithal ederek büyüyen Türkiye haline getirdiler. Şimdi acı reçeteleri uygulayarak dengeleri kurmaya çalışacaklar. Kamu açıklarını azaltacak kemerler sıkılacak. Bunlar da vatandaşa yoksulluk, işsizlik olarak yansıyacak. Yük yine vatandaşın sırtında olacak. Hiç istemeyiz ama Haziran’dan sonra gemiyi yüzdürmek için IMF’nin kapısını çalacaklar. Ekonomimizin, iş dünyasının, vatandaşlarımızın yeni ortaya çıkacak sorunları kaldıracak hali kalmadı. İktidarın alacağı daha sert önlemlerle mutfaktaki yangının daha da artacak. Ekonomik krizin aşılması konusunda, mutfaktaki yangının söndürülmesi konusunda üzerimize düşen ne varsa biz yapmaya hazırız. Mutfakta yangın var ve bunun aşılması için siyaseten ne gerekiyorsa biz her türlü fedakarlıkta bulunmaya hazırız. Fırsatçılık yapmayacağız, memleketi yangından kurtarmak için önerilerimizi dikkate alsınlar yeter.”

CHP Ahmet Akın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj
Orhan Gencebay'dan hayranlarına mesaj