Error 520 Ray ID: 4cbf43750a8cc77b • 2019-04-23 10:48:09 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Ataman'dan, Mecliste AKP'lilere Cemaat Çıkışı

CHP'li Ataman'dan, Mecliste AKP'lilere Cemaat Çıkışı

Bakırköy Belediyesi ve İBB Meclisi CHP Üyesi Nadir Ataman hazırladığı yazılı soru önergesini İBB meclis toplantısında sözlü okudu ve Adnan Hoca olarak bilinen “Adnan Oktar suç örgütünün” Kandilli’deki kaçak yapılarını İBB meclis gündemine taşıdı, Adnan Hoca’ın Üsküdar Kandilli’deki kaçak villasına göz yuman İBB Yetkililerini, Boğaziçi İmar Müdürlüğü ve diğer sorumlular hakkında işlem yapılmasını ve suç örgütünün siyasi ayağının ortaya çıkarılmasını istedi.

CHP'li Ataman'dan, Mecliste AKP'lilere Cemaat Çıkışı

Bakırköy Belediyesi ve İBB Meclisi CHP Üyesi Nadir Ataman hazırladığı yazılı soru önergesini İBB meclis toplantısında sözlü okudu ve Adnan Hoca olarak bilinen “Adnan Oktar suç örgütünün” Kandilli’deki kaçak yapılarını İBB meclis gündemine taşıdı, Adnan Hoca’ın Üsküdar Kandilli’deki kaçak villasına göz yuman İBB Yetkililerini, Boğaziçi İmar Müdürlüğü ve diğer sorumlular hakkında işlem yapılmasını ve suç örgütünün siyasi ayağının ortaya çıkarılmasını istedi. İBB Başkanı Mevlüt Uysal’a: “Soru şu, bu kenti 15 yıldır siz yönetiyorsunuz, Adnan Oktar Boğaziçi öngörünüm de kaçak site yapmış, 23 adet kaçak yapı yapmış, gören yok! Siz idare olarak göz yummasanız yol vermeseniz bu meczup bu kadar kaçak bina yapabilir mi? Yapamaz. Önce izin verdiniz, kullandınız şimdi ters düşünce, yıkım ve para cezası kararı aldınız. FETÖ olayında görüleceği gibi siz siyasi ayağı çıkarmakta yavaş davranıyorsunuz. Bu olayda kaçak yapıların görülmemesi için kamu görevlilerine müdahale eden baskı kuran siyasileri ortaya çıkaracak mısınız? Biliyorsunuz bir yolsuzluğun olması için siyaset, bürokrat ve iş adamı üçlüsü olmadan olmaz” sorularını sorarak önergesinde şunları söyledi:

İstanbul Büyükşehir Belediye Encümeninin, Adnan Oktar suç örgütünün Kandilli‘de ki kaçak yapıları için aldığı yıkım kararının uygulanması ile mülklerin devredildiği TMSF'ye yazı yazılması üzerine, devreye savcılık girdi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Oktar’ın Kandilli‘deki kaçak yapıları için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden çıkarılan yıkım kararının "tespit ve tasnif işlemlerinin" devam ettiğini belirterek, yıkım kararının bir ay ertelenmesini istedi.

Encümen 176.000 TL. Ceza kesti, buraya kadar her şey normal gözüküyor. Encümen kararına baktığımızda Üsküdar ilçesi Kandilli Mahallesi Eşref Bitlis sok. 179 ada, 928 ada, 3 parsellerde, imara aykırı faaliyet nedeniyle 25.07.2018 tarih 1489 sayılı 1 nolu yerde tespit edilen A-B blokların ruhsata bağlanamayan ilavelerin, 2960 sayılı Boğaziçi kanuna göre yıktırılması için Başkanlık onaylı 31.07.2018 sayılı teklif neticesinde yapı tadil tutanağı tutuluyor…

Plan lejantı ve plan hükümlerine göre 1 ve 2. grup koru alanlarında yapı yapılamaz denmektedir. Tutanağa baktığımızda, 1 nolu yapı tadil tutanağı eki “krokide A yapısı kaçak yapıların eklendiği, 15 ve 18 nolu tek katlı kaçak yapıların, 15 - 17 nolu iki katlı kaçak yapıların yapıldığı, seyir terası 11, 6, 9, 12, 13, 19, 20, 21, 22 nolu tek katlı yapıların kaçak olarak yapıldığı ve kaçak garaj yapıldığı görülmektedir” denmiştir.

Soru şu, bu kenti 15 yıldır siz yönetiyorsunuz, Adnan Oktar Boğaziçi öngörünüm de kaçak site yapmış, 23 adet kaçak yapı yapmış, gören yok! Siz idare olarak göz yummasanız yol vermeseniz bu meczup bu kadar kaçak bina yapabilir mi? Yapamaz. Önce izin verdiniz, kullandınız şimdi ters düşünce, yıkım ve para cezası kararı aldınız. 27. Dönem AKP Milletvekili Polat Türkmen'in suç örgütüne ait A-9 televizyonunda Hüma Babuna'nın programına konuk olduğunu biliyoruz basına yansıdı.

Bu çerçevede sorularımız:

  1. Yıllardır Boğaziçi öngörünüm de kaçak olarak yapılmış olan 23 adet kaçak yapıyı bilerek görmezden gelen Boğaziçi İmar Müdürlüğü konuyla ilgili sorumluları hakkında idari bir işlem yapmış mıdır? Yapılmadı ise yapmayı düşünüyor musunuz, neticesinde savcılığa suç duyurusunda bulunacak mısınız?
  2. FETÖ olayında görüleceği gibi siz siyasi ayağı çıkarmakta yavaş davranıyorsunuz. Bu olayda kaçak yapıların görülmemesi için kamu görevlilerine müdahale eden baskı kuran siyasileri ortaya çıkaracak mısınız? Biliyorsunuz bir yolsuzluğun olması için siyaset, bürokrat ve iş adamı üçlüsü olmadan olmaz.
  3. Belediye encümeni tarafından ilgili parseller için yıkım ve para cezası alınmış mıdır? Alındıysa niye uygulanmamıştır? Örneklerinin tarafımıza verilmesini.

 

Önergemizin Başkanlık Makamına havale edilmesini arz ederiz.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi 2018 yılı Eylül ayı Meclis toplantılarında İBB Meclisi CHP Üyesi S. Nadir Ataman, Doruk Bulut ve Deniz Erzincan’ın imzaları ile önerge meclise sunuldu ve oy birliği ile Başkanlık Makamına havale edildi:

Nadir Ataman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 23 Nisan mesajı
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 23 Nisan mesajı