Error 520 Ray ID: 44dae44600a17289 • 2018-08-21 06:02:35 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP’li Aydınlık’tan Sağduyu Çağrısı

CHP’li Aydınlık’tan Sağduyu Çağrısı

CHP Şanlıurfa 1.Sıra milletvekili adayı Aydınlık Hilvan'ın köylerindeki akrabalarına ziyarette bulundu.

CHP’li Aydınlık’tan Sağduyu Çağrısı

Akrabaları Aydınlık'ın kazanacağına inandıklarını belirtmekle kalmayıp onun her zaman dualarla destekçisi olduklarını söylediler.

Aydınlık gerek akrabalarına gerekse köylerdeki vatandaşlara şu çağrıda bulundu : "Size iki önemli görev düşüyor. Kararsızları ikna etmek ve sandığa sahip çıkmak. Komşunuzun, arkadaşlarınızın, çalışanınızın, öğrencinizin, öğretmenizin, sabah alışveriş yaptığınız esnafın gözüne bakın. Bir kararsızlık varsa, oy kullanmamayı düşünüyorsa ona bu seçimin önemini anlatın. Gerekirse pazar günü koluna girin, arabanıza bindirin, sandığa götürün. Belki bu seçim senin ikna edeceğin ya da sahip çıkacağın bir oyla kazanılacak. Sen de bu ülke için kıymetli bir iş yapacaksın.” Aydınlık, halkın kafasındaki soru işaretlerini gidermek için oylarına sahip çıkılacağını bir kez daha belirtti. Aydınlık'ın  Sarf ettiği sözlerden de anlaşılacağı üzere halkın,  oylarının çalınacağını düşünüp oy kullanmakta kararsız kaldığı noktada ümit verici bir açıklama yaptığı açıkça görülmekle kalmıyor Sandık Hareketi'nden ve oylarına nasıl sahip çıkılacağından bahsederek halka tekrar güven veriyor. Bir oyun ne kadar önemli olduğunu her defasında dile getiren Aydınlık halkı oy kullanması için bilinçlendirmeye çalışıyor.

Aziz Aydınlık Şanlıurfa CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim