Error 520 Ray ID: 44d6f06ba6eb7295 • 2018-08-20 18:31:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Aytekin İçişleri Komisyonunda

CHP'li Aytekin İçişleri Komisyonunda

27.Dönem Parlamentosunda Komisyonlar Ve Üye Dağılımları Belli Oldu

CHP'li Aytekin İçişleri Komisyonunda

27.dönem parlamentosunda komisyon görev dağılımları belli oldu. CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin yeni dönemde İçişleri Komisyonu üyesi olarak görev yapacak.

24 Haziran seçimlerinin ardından 7 Temmuz’da yemin ederek görevlerine başlayan milletvekilleri için komisyon üyelikleri belli oldu. Bu dağılıma göre CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, yeni dönemde İçişleri Komisyonu üyesi olarak görev alacak.

Geçmiş dönemde İç Güvenlik Paketi, Jandarma ve Polis teşkilatlarının nitelikleri, Kamu Yönetimi Temel Kanunu tasarısı, Büyükşehir kapsamındaki iller, idari taksimatlar, OHAL kanunu gibi kritik konuların görüşüldüğü İçişleri Komisyonu’nda, bu dönem de başta MİT olmak üzere, yerel yönetimlerin yeniden yapılandırılması ve nüfus hizmetleri işleyişine ilişkin düzenlemelerin yapılması bekleniyor.

Komisyon üyesi olan CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin konuyla ilgili olarak “27.dönem parlamentosunda komisyonlar belli oldu. Milletin gündemini doğrudan etkileyecek konuların görüşüleceği İçişleri Komisyonu’nda, hem Balıkesir’imizi hem de milletimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Öte yandan CHP Balıkesir Milletvekillerinden Ahmet Akın Sanayi, Ticaret, Enerji Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu, Fikret Şahin ise Avrupa Birliği Uyum Komisyonu üyesi oldu.

Ensar Aytekin Balıkesir CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim