Error 520 Ray ID: 44dfd02bd1472b40 • 2018-08-21 20:22:41 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gamze Pamuk: 'Zindanlarda güneşi doğuran yoldaşlarımız var'

CHP'li Gamze Pamuk: 'Zindanlarda güneşi doğuran yoldaşlarımız var'

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, Silivri Cezaevinde bulunan Eren Erdem, Osman kavala, Selçuk Kozağaçlı’yı ziyaret etti.

CHP'li Gamze Pamuk: 'Zindanlarda güneşi doğuran yoldaşlarımız var'

CHP Pm üyesi Gamze Pamuk Ateşli, tutuklu bulunan Eren Erdem'in, yaklaşık bir aydır büyük bir adaletsizlikle cezaevinde olduğunun altını çizdi.

Eren Erdem’in, ülke gündemini, siyaseti yakından takip ettiğini söyleyen Gamze Pamuk, “Dostlar, yoldaşlar mektup yazmak isterse ya da kitap göndermek isterlerse Eren Erdem Silivri Ceza İnfaz Kurumu 9 nolu cezaevinde yatıyor.”

Gamze Pamuk’un ziyaret ettiği diğer isim ise Osman Kavala, 9 aydır cezaevinde bulunan Kavala’nın ne ile suçlandığını dahi tam olarak bilinmediğini ifade etti.

“Yargı, Üniversiteler ve Sivil toplum..Hepsi onların ellerinde ve demokrasiyi böyle çürütüyorlar” sözünün Kavala’nın mevcut sistemi ortaya koyduğunu belirtten Pamuk, üstadım dediği meslektaşı Av. Selçuk Kozağaçlı'nın da bu sistemde bastırılmaya çalışan kişiler olduğunu şu sözleriyle dile getirdi;

“Evrensel hukuk normlarına göre değil, toplumun reflekslerine göre karar veren, gün geçtikçe yozlaşan adalet sisteminin bir sonucu olarak birbirinden değer üç halk insanı, ömrünü halkının geleceğine adayan yol arkadaşlarımız özgürlüklerinden mahrum bırakılıyorlar. Zindanlarda güneşi doğuran yoldaşlarımız var, memleketin umudu gülüşleri ile bizleri selamlıyorlar. Bizler biliyoruz ki bu karanlık günler geride kalacak.”

gamze pamuk ateşli eren erdem osman kavala Selçuk Kozağaçlı KHK OHAL CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
Myanmar'da 24 binden fazla Arakanlı Müslüman öldürüldü
AK Parti MYK'da devir teslim
AK Parti MYK'da devir teslim