Error 520 Ray ID: 45dce371f52d7247 • 2018-09-21 13:30:48 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gençler O İl Başkanına Sahip Çıktı

CHP'li Gençler O İl Başkanına Sahip Çıktı

Dün genel yayın yönetmenimiz Fatih Mangal’ın köşesine taşıdığı yazısında eleştiri okları hedefindeki Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay’a partililerden destek geldi.

CHP'li Gençler O İl Başkanına Sahip Çıktı

CHP 95.inci Yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir’e yapılan ziyarette,  “Ata’nın huzuruna beyaz ceket, beyaz ayakkabı ve halhal ile çıktılar” eleştirilerinin hedefine alınan Manisa İl Gençlik Kollar Başkanı Gülşah Durbay’ı, Genel yayın yönetmenimiz Fatih mangal, köşesine taşıdı.

Mangal’ın , “Ana muhalefet Partisinin Sosyal Medya Trolleri, birbirinizi yoktan yere eleştirmeyi bırakın artık” diyerek atıfta bulunduğu köşe yazısından sonra partililerden Gülşah Durbay’a, büyük destek geldi.

Mangal’ın, “eleştirmek için eleştirmek” başlığıyla (10.09.2018) yayımlanan yazısı;

9 Eylül Cumhuriyet Halk Partisinin 95.nci Yıl Dönümüydü. Türkiye’nin dört bir tarafında İl ve İlçe Örgütleri kutlamalar yaptılar.

Bir etkinlikte Ankara’da yapıldı. Sabah saat 10:00’da Anıtkabir Aslanlı yolda başlayan yürüyüş, Ata’nın huzuruna çelenk bırakılmasıyla sona erdi.

Akşam ATO Congresium’da Çankaya ve Yeni Mahalle Belediyelerinin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte, Sunay Akın ve Livaneli korosu eşliğinde kutlamalar devam etti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasıyla etkinlikler sona erdi.

Buraya kadar her şey normaldi. Dün akşam itibari ile başlayan ve bugün ulusal gazetelerin manşete taşımasıyla devam eden bir karalama kampanyası başladı. Aslında ilk karalama Anıtkabir’de kendini bilmez birkaç partili tarafından başlamıştı. Efendim İşte ‘mavi yada beyaz ceketle’ Anıtkabir’e gelinir mi?

Yazının Tamamını Okumak İçin Tıklayınız

 

Sosyal Medyadan Gülşah Durbay’a gelen destek mesajları;

Fatih Mangal Gülşah Durbay CHP Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Gülşah Durbay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADEF Başkanı Diken Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
ADEF Başkanı Diken Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
Kılıçdaroğlu: Ben demokrasiye inanan bir insanım
Kılıçdaroğlu: Ben demokrasiye inanan bir insanım