22 MAYIS 2019 Çarşamba 12:50
Politika
Giriş Tarihi : 16-12-2018 14:31   Güncelleme : 16-12-2018 14:31

CHP'li Gençlerden İnsan Hakları Paneli

CHP Ankara İl Gençlik Kolları tarafından Çankaya Vedat Dalokay toplantı salonunda “İnsan Hakları “ konulu panel gerçekleştirildi.

CHP'li Gençlerden İnsan Hakları Paneli

Ankara İl Gençlik Kolları Hukuk Komisyonu Başkanı Oğulcan Dinçer’in moderatörlüğünü yaptığı panele konuşmacı  olarak; CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe GÖKÇEN, Ankara Barosu Başkanı Av.R.Erinç SAĞKAN, Sosyal Demokrat Avukatlar Derneği Başkanı Av.Kemal AKKURT ve Av.Umut AKDOĞAN katıldı.

Panelin açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Deniz BOZKURT.“Bugün hukuksuzlukların hat safhada olduğu insan haklarının hiçe sayıldığı bu dönemde tarihsel süreciyle ve tüm boyutlarıyla insan haklarını konuşacağız. Burada birbirimize birikimlerimizi artıracağız. Türkiye’ye baharı getireceğiz. Bu duygularla sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”  dedi.

CHP Ankara İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen İnsan Hakları Paneli gençlerin yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Bunun yanı sıra Gençlik Kolları Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Eren Sönmez, Görkem Yıldırım ve Mesut Metin de panele katılım sağladılar, panelin ardından kokteyl ile program sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
E-GAZETE
CHP'li gençler 'Gezi ruhunu' yaşatmak için bir araya geldi
ARŞİV ARAMA