Error 520 Ray ID: 4ccd9ca198cbc787 • 2019-04-25 04:35:42 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gökçel: 'Endişelerimiz haklı'

CHP'li Gökçel: 'Endişelerimiz haklı'

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, TBMM’de gerçekleştirdiği basın toplantısında seçim güvenliğine ilişkin konuştu: “AKP’li bir belediye meclis üyesinin konutunda 40 hemşerisinin seçmen olarak kaydedilmiş olması, endişelerimizin ne kadar haklı ve gerçekçi olduğunu gösteriyor”

CHP'li Gökçel: 'Endişelerimiz haklı'

TBMM’de gerçekleştirdiği basın toplantısında soruları yanıtlayan CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, seçim güvenliği konusundaki bir soruya “Gerek parti örgütlerimiz, gerek milletvekilleri olarak bizler bu konularda üstümüze düşen tüm çabayı sarf ederek bu tür usulsüzlüklerin önüne geçmeye çalışıyoruz” şeklinde yanıt verdi.

DEMOKRASİNİN YOLU ADİL SEÇİMDEN GEÇER
Ülkede demokrasinin tesis edilmesinin, barışın ve huzurun sağlanmasının yolunun seçimlerin adil, demokratik ve güvenilir şekilde yapılmasından geçtiğini kaydeden Gökçel, çıkan haberlerin 31 Mart’ta yapılacak yerel yönetimleri seçimlerinin üzerine şimdiden gölge düşürdüğünü söyledi.
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un seçmen kütüklerine usulsüzce kaydedilmiş 205 Suriyeliyi tespit ettirdiğini hatırlatan Gökçel, gerekli itirazlar sonucunda seçmen listelerine usulsüzce kaydedilen kişilerin listelerden çıkarıldığını aktardı.

YÜZÜ DAHİ OLMAMALI
Yüksek Seçim Kurulu Başkanının konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamaların hatırlatılması üzerine CHP’li Gökçel, “YSK Başkanına biz de inanmak, güvenmek ve sonuna kadar destek olmak isterdik. Ne yazık ki Anayasa Değişikliği Referandumundan sonra ortaya çıkan sonuçları gördük. Daha sonra seçimlerde yaşanan usulsüzlükleri gördük. 24 Haziran’da bunları gördük.  Bu yüzden YSK Başkanının usulsüzlük konusunda bir şey söylemeye yüzü dahi olmaması lazım” şeklinde konuştu.

ENDİŞELERİMİZ HAKLI VE GERÇEKÇİ
Yapılan usulsüzlüklerin bunlarla da sınırlı olmadığını söyleyen Gökçel, basın emekçilerinin çalışmaları sayesinde öğrenilen usulsüzlükler de olduğunu kaydetti. Büyükşehirlerde halı sahalara, metruk binalara, inşaatı bitmemiş apartmanlara seçmen kaydedildiğini hatırlatan Gökçel, “Üsküdar belediye meclis üyesi bir AKP’linin konutunda 40 hemşerisinin seçmen listesine kaydedilmiş olması bizim endişelerimizin ne kadar haklı ve gerçekçi olduğunu gözler önüne seriyor” diyerek sözlerini tamamladı.

chp milletvekili tbmm cengiz gökçel mersin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Çakırözer: 'Hukuk devletinde adalet böyle dağıtılmaz'
CHP'li Çakırözer: 'Hukuk devletinde adalet böyle dağıtılmaz'
AKP YSK Temsilcisi Özel: Hodri meydan, seçime gidelim
AKP YSK Temsilcisi Özel: Hodri meydan, seçime gidelim