Error 520 Ray ID: 4c980b76cf63bf70 • 2019-04-18 16:34:11 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gökhan Yüksel: 'Anadolu Yakası Kartal'da nefes alacak'

CHP'li Gökhan Yüksel: 'Anadolu Yakası Kartal'da nefes alacak'

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, İSMMMO Kartal Temsilciliği ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kartal Şubesinin kahvaltısına katıldı. Etkinliğe Yüksel'in yanı sıra, İSMMMO Kartal Temsilciliği Başkanı Asuman Oymakçam ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kartal Şubesi Başkanı Yücel Arslan olmak üzere üyeler katıldı.

CHP'li Gökhan Yüksel: 'Anadolu Yakası Kartal'da nefes alacak'

Etkinlikte bir konuşma yapan CHP'nin ve İYİ Parti'nin Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, "İSMMMO Kartal Temsilciliği Başkanı Asuman Oymakçam ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kartal Şubesi Başkanı Yücel Arslan olmak üzere bir araya geldiğimiz herkese teşekkür ediyorum. Ben Gökhan Yüksel; Kartallıyım, Kartal'da doğup büyüdüm, 5 yıldır Kartal Belediyesi'nde belediye meclis üyeliği yapıyordum. 5 yıllık süre içerisinde, belediye başkan yardımcılığı, belediyede encümen başkanlığı gibi yerel yönetimlerin bütün kademelerinde görev aldım. 32 yaşındayım, İstanbul'un en genç belediye başkan adayıyım. Belediye başkan adaylığım, belediye içerisinde aldığım aktif görevler ve görev aldığım süre zarfında Kartal'daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerle, mahallelerdeki esnaflarla, dolayısıyla Kartallılarla olan diyaloğum ve Kartallılarla olan dostluğum sebebiyle bir alternatif aday olarak ortaya çıktım. Şu anda Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı olarak karşınızdayım. Bu bir tesadüf değil, bunun bir hikâyesi var. Adım adım ilerleyen bir süreç. En çok güvendiğim şey ise Kartallıların sevgisi, dostluğu." dedi.

 

"Anadolu Yakası Kartal'da nefes alacak"

 

Belediye başkanı olması durumunda yapacaklarını kısaca anlatan Yüksel, "Amacım Kartal'da barışı, kardeşliği, dostluğu pekiştirecek ve Kartal'ı daha güzelleştirecek projelere imza atmak. İstanbul'un en genç belediye başkan adayı olmam vesilesiyle de güzel projelerimiz var. 10 yıllık süre zarfında Kartal Belediyesi'nin oturmuş bir kurumsal kimliği vardır. Son 5 yılda da içerisindeydim. Etüt proje müdürlüğü bana bağlıydı. Mutfakta ürettiğimiz onlarca proje var. Yeşille buluşturacağız sizi. Anadolu Yakası Kartal'da nefes alacak. Kültür & Sanatla buluşturacağız sizi, arttırarak. Güzel güzel projelerimiz var. Gençlerimizi sporla buluşturacağız. Bunların hepsi planlandı, programlandı. Belediyenin devam eden işleri var. İlk önce onları tamamlayıp, sizleri heyecanlandıracak güzel projelerimiz de olacak. Tabi bu noktada mali müşavirler odası benim için her zaman kıymetli olacak. Ben de iktisat mezunuyum. Finans yüksek lisansı yaptım. Kabul ederseniz, odanızın fahri üyesi de olabilirim. Bu güzel sabah kahvaltısında sözlerimi daha fazla uzatmak istemiyorum. Bu genç kardeşinize inanın, güvenin. Kartal'daki sosyal demokrat belediyecilik anlayışımız devam edecek." ifadelerini kullandı.

CHP Gökhan Yüksel Kartal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?