Error 520 Ray ID: 4cc4781eddffc839 • 2019-04-24 01:57:55 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gürer: 'Ayrımsız hizmet verip, yerel sorunlara çözüm üreteceğiz.'

CHP'li Gürer: 'Ayrımsız hizmet verip, yerel sorunlara çözüm üreteceğiz.'

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Çiftlik ilçesi ile ilçeye bağlı belde ve köyleri ziyaret ederek partisinin belediye başkan adayları ve il genel meclisi üyesi adayları için destek istedi.

CHP'li Gürer: 'Ayrımsız hizmet verip, yerel sorunlara çözüm üreteceğiz.'

İlçe merkezinin yanı sıra Azatlı, Bozköy ve Divarlı kasabaları  ile Şeyhler, Kula, Asmasız, Ramat’ta vatandaşlarla  buluşan Gürer, gittiği yerlerde coşkuyla karşılandı. Gürer, “Çiftlik ilçemiz kararını vermiş, köylerimiz, kasabalarımız kararını vermiş; Mart’ın sonu bahar” dedi. 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Çiftlik ilçe merkezinde Belediye Başkan Adayı Ramazan Taş ve il genel meclisi üyesi adaylarıyla birlikte  düzenlenen toplantılarda konuştu. Gürer, akşam saatlerinde ise seçim bürosunu ziyaret ederek coşkulu kalabalığa hitap etti. 

 

Gürer ve beraberindeki heyet gün içerisinde de Azatlı beldesinde partisinin belediye başkan adayı Mehmet Akpınar’a, Bozköy beldesinde Yalçın Tekeli’ye, Divarlı beldesinde de Ercan Çavdar’a destek istedi. 

 

Çiftlik ilçesine bağlı Şeyhler, Kula, Asmasız, Ramat’tı  ziyaret eden CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, gittiği her yerleşim biriminde vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Adeta miting havasında geçen ziyaretlerinde CHP’li belediye başkan adayları ve il genel meclisi üyesi adayları için destek isteyen Gürer, “Niğde’mizin her bölgesinde olduğu gibi Çiftlik ilçemiz ve bu ilçemize bağlı köy ve kasabalarda partimizin adaylarına büyük bir teveccühün olduğunu görebiliyoruz. İlçelerimiz, kasabalarımız ve köylerimiz kararını vermiş. 31 Mart’ta sandığa gidecek olan Çiftlik halkı şimdiden ‘Mart’ın sonu bahar’ diyor” ifadelerini kullandı. 

 

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, gecenin geç saatlerine kadar süren Çiftlik ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Çiftlik ilçemizde ve ilçemize bağlı köy ve kasabalarımızda gerçekten çok büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Köylümüz, çiftçimiz, esnafımız, onların sorunlarını gündeme getirmemiz, çözüm için takipçi olmamız, onların sesi olmamız nedeniyle adeta bizi bağrına basıyor. Ben gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı Çiftlikli tüm hemşerilerime şahsım ve partim adına çok teşekkür ediyorum. Bu ilgi ve alakanın 31 Mart’ta sandığa da yansıyacağını biliyorum” diye konuştu.

Gürer, çiftçinin, işçinin, işsizin memurun, emeklinin, engellinin… Her kesimin sorunlu olduğunu ifade ettiği konuşmasında, “İktidar bu sorunu görmüyor. Yerel seçimde oylarınızla sorunların varlığını iktidara gösterin” dedi.

CHP Niğde Ömer Fethi Gürer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan