Error 520 Ray ID: 4ca46cb86affc77b • 2019-04-20 04:37:44 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gürer: 'Bor Pazarı’nda esnaf sayısı, alışverişe gelen vatandaş sayısından fazla.'

CHP'li Gürer: 'Bor Pazarı’nda esnaf sayısı, alışverişe gelen vatandaş sayısından fazla.'

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, meşhur Bor pazarını gezdi. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Gürer, “Ekonomik durgunluk, pazarları da etkiledi. İnsanların pazara çıkacak hali kalmadı. Bor Pazarı’nda esnaf sayısı, alışverişe gelen vatandaş sayısından fazla” dedi.

CHP'li Gürer: 'Bor Pazarı’nda esnaf sayısı, alışverişe gelen vatandaş sayısından fazla.'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yoğun bir tempoyla sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında, Bor Pazarına giderek, esnafın ve alışveriş yapmak için gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. 

 

Gürer, “Geçti Bor’un pazarı, sür eşeğini Niğde’ye” deyimine de konu olan Meşhur Bor pazarı ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Ekonomik kriz insanlarda pazara çıkacak hal bırakmadı. Pazarcı esnafı dertli. Çünkü alışverişe gelen vatandaş sayısı her geçen hafta biraz daha azalıyor. Gelenler ise eskiden ne kadar sebze, meyve alıyor ise artık yarısı kadarını almakla yetiniyor. Çoğu vatandaş ürünlerin ucuzlaması isin pazarın kapanma saatlerini bekliyor” diye konuştu.

 

AKP iktidarının tarım, hayvancılık ve ekonomi politikasını da eleştiren Gürer, “Ülkemizi ne hale getirdiler! İlçe merkezinin yanısıra köyden, kasabadan gelenlerle dolup taşan Bor Pazarı, eski günlerini mumla arıyor. Tarım ve hayvancılıktaki yanlış politikalar önce Türkiye’yi tarımsal ürünlerde ve tarım girdilerine ithalata mahkûm etti. Üretici desteklenmediği için üretim teşvik edilmediği için ortaya çıkan bu olumsuz tablo, çarşı ve pazarı da etkiledi. Bugün patatesi bile ithal eder duruma geldiysek, bu sorunu birkaç şehirde tanzim satış noktaları açıp, o yörelerdeki belediyelerin desteğiyle ucuza meyve ve sebze satarak çözemezsiniz. Üretici desteklenmeli, üretim teşvik edilmeli. Yerli ürün ve yerli üreticiye destek verilmeli ki çarşı ve Pazar da fiyatlar dengelensin ve insanlar eskiden olduğu gibi pazarlara giderek gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapabilsinler” ifadelerini kullandı. 

 

Gürer, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine de değindiği açıklamasında, “Bu seçimlerde iktidara verilecek ders, ‘ben yaptım oldu’ mantığıyla 17 yıldır bu ülkenin insanlarını, toplumun tüm kesimlerini mağdur eden AKP ‘in kendi yanlışlarını görmesine de vesile olacaktır” diye konuştu. 

Ömer Fethi Gürer CHP Niğde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevine atama
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı
İBB'den videolu Maltepe mitingi çağrısı