Error 520 Ray ID: 4cbc3a7219adbf43 • 2019-04-23 01:57:43 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Gürer: 'Derdim yok' diyen yok!

CHP'li Gürer: 'Derdim yok' diyen yok!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, seçim çalışmalarına Niğde Merkez ve Bor ilçesine bağlı belde köylerde devam etti.

CHP'li Gürer: 'Derdim yok' diyen yok!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Bor ilçesine bağlı Bayat, Kayı, Tepeköy  köylerini ziyaret ederek, CHP’li il genel meclisi üyesi adayları için destek istedi. Gürer, Bahçeli beldesinde CHP Belediye Başkan Adayı Belma Üneşi Mercikoğlu’nun proje tanıtım toplantısına ve merkeze bağlı Aktaş Beldesinde ise Belediye Başkanı Yaşar Çamur’un mahalle toplantısına da katıldı. 

 

 

KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

 

Gürer, beraberinde Bor ilçe Başkanı Erdal Gevrekçi ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Hakkı Taşdemir ile birlikte Kayı, Bayat ve Tepeköy köylerini ziyaret etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Gürer, AKP iktidarının yaptığı yanlışlar nedeniyle köylerde yaşamın daha da zorlaştığını belirtti. Gürer, “Derdim yok diyen yok ama derdi yaratanın AKP olduğunun farkında olmayanda var. 17 yıldır ülkeyi tek başına yöneten AKP yandaş medya ve algı ile sanki iktidar değilmiş gibi davranıp, yaptığı yanlışları üzerinden atarak siyaset yapıyor” dedi.

 

KÖYLER BOŞALIYOR

 

Tarım ve hayvancılığın bitme noktasına geldiğini, gençlerin tarım yapamadığı için büyükşehirlere göç etmek zorunda kaldığını anlatan  Ömer Fethi Gürer, “Köyler boşalıyor. İnsanlar tarlasını, bağını, bahçesini terk ederek büyükşehirlere göç ediyor. Köylerdeki okullar bir bir kapanıyor. Tarımsal üretim  geriledi .Bu durumun yarattığı olumsuzluk, ilçelerde ve il merkezlerindeki çarşı ve pazarlara da yansıyor” dedi. 

 

BAHÇELİ’DE MERCİKOĞLU’NA DESTEK 

 

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer daha sonra ilçeye bağlı Bahçeli beldesine geçerek, CHP Belediye Başkan Adayı Belma Üneşi Mercikoğlu’nun proje tanıtım toplantısına katıldı. Burada bir konuşma yapan Ömer Fethi Gürer, illerin, ilçelerin ve kasabaların CHP’li yönetim anlayışına ihtiyaç duyduğunu belirterek, “Bahçeli’de adayımız Belma Üneşi Mercikoğlu 31 Mart’ta kadınlarımızı, gençlerimizin, Bahçelili hemşehrilerimizin desteği ile göreve gelecek ve CHP’nin yerel yönetim anlayışını bu güzel kasabamızda hayata geçirecek. Bahçeli, gerçek manada belediyecilik  yanında önemli bir değişim yaşayacak” diye konuştu. 

 

YAŞAR ÇAMUR’UN MAHALLE TOPLANTISINA KATILDI 

 

Bu arada CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yoğun çalışma temposu kapsamında  Niğde merkeze bağlı Aktaş beldesini de ziyaret ederek, CHP Belediye Başkanı Yaşar Çamur’un Yeni Mahalle’de düzenlediği mahalle toplantısına da katıldı. Gürer, burada yaptığı konuşmada CHP Belediye Başkanı Yaşar Çamur’un Aktaş’ta önemli hizmetlere imza attığını belirterek, “Yaşar Çamur başkanımız yeniden seçilerek başarılı çalışmalarına devam edecektir” diye konuştu.

 

Ömer Fethi Gürer CHP Niğde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
İBB Meclis Başkan Vekili Belli Oldu
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Gündüz: Bu gece uykum gelmedi, uyuyamadım