Error 520 Ray ID: 4c9ba93d89cbc787 • 2019-04-19 03:06:11 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Hürriyet ve Köse Tüysüzler Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı

CHP'li Hürriyet ve Köse Tüysüzler Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı

Tüysüzler Mahallesi’nde halkla bir araya İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyet ve İzmit’in efsane başkanlarından Erol Köse Tüysüzler’de coşkuyla karşılandı

CHP'li Hürriyet ve Köse Tüysüzler Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Tüysüzler Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Miting havasında geçen programa Hürriyet’in yanı sıra İzmit’in efsane başkanlarından Erol Köse, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve meclis üyeleri katıldı.

ATAKAN HEYECANINI HÜRRİYET’TE GÖRÜYORUM

Programda ilk olarak konuşan İzmit’in efsane belediye başkanlarından Erol Köse, “1967 yılında partimin il başkanı olduğumda Leyla Atakan’ın belediye başkanı olmasında emeği geçenlerden biriyim. Aradan 51 yıl geçti. Şuanda da aynı heyecanı Fatma Kaplan Hürriyet’e görüyorum. Ben kendisine sonsuz desteğimi veriyorum” şeklinde konuştu.

BELSA’NIN YOLUNU GÖSTERİYOR

Ardından konuşan CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Burada çok büyük enerji görüyorum. Bu enerji bize Belsa’nın yolunu gösteriyor. Bizim önceliğimiz çocuklarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz olacak. 1 Nisan sabahından itibaren onlar için çalışacağız” şeklinde konuştu.

VATANDAŞIN CEBİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

Konuşmalarına devam eden Hürriyet, “Diğer yandan bakıldığında biz vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Vatandaşın cebini düşünmek zorundayız. Bakıyoruz belediyeye ait düğün salonları ateş pahası. Biz göreve geldiğimizde asgari ücretliler ve emeklilikte yaşa takılanlar düğün salonlarından ücretsiz şekilde yararlanacak” dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Hürriyet, En pahalı suyu biz kullanıyoruz. Büyükşehirle beraber kazandığımızda su fiyatlarını düşüreceğiz. Düşüreceğiz vatandaşın cebinden çıkan para azalsın. Ayrıca hepinize söz veriyorum. Kazandığımız zaman çok çalışacağız. Ayağımızda çizmelerimizle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. 

CHP Kocaeli Fatma Kaplan Hürriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?