Error 520 Ray ID: 489d9023a280c783 • 2018-12-16 02:01:36 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP’li Kaftancıoğlu şehit yakınları ve gazilerle buluştu
Advert
Advert

CHP’li Kaftancıoğlu şehit yakınları ve gazilerle buluştu

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şubesi’ni ziyaret ederek şehit yakınlarının ve gazilerin sorunlarını dinledi.

CHP’li Kaftancıoğlu şehit yakınları ve gazilerle buluştu

Bir şehit babasının sözleri görüşmede duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Terörle mücadelede şehit düşen oğlu hakkında konuşan acılı baba, “Şehitler arasında ayrım yapılıyor. Şehitler sizden bizden diye ayrıştırılıyor. Ben bunu hazmedemiyorum artık” dedi. Terörle mücadele operasyonunda bacağını kaybeden bir gazi de daha rahat yürüyebilmesi için protez ihtiyacı olduğunu fakat devletin bu ihtiyacı karşılamadığını söyledi. Gazi, “300 bin lira gibi bir para istiyorlar protez bacak için. Çok az bir kısmını karşılıyor devlet geri kalanını benim ödemem gerektiğini söylüyorlar. Benim böyle bir gücüm yok” dedi. Görüşmede paylaşılan tüm sorunları ve talepleri tek tek not alan CHP’li Kaftancıoğlu, “Bu topraklar için gözünü kırpmadan canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi siyaset üstü bir bakışla halkımızın bağrında tutmak ve hak ettiklerini bir lütuf gibi değil sosyal devletin bir gereği olarak yerine getirmek sorumluluğumuz ve vazifemiz. Gencecik yaşlarında vatan savunması uğruna hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ailelerine, bu ülke için yaralanan ve bu yarayı hayat boyu onurla taşıyan gazilerimize sahip çıkacağız. Sadece bu ziyaretle sınırlı değil dertlerimizi de sevinçlerimizi de paylaşmak için her zaman beni arayabilirsiniz. Ben hiçbirini birbirinden ayırmadan tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi. Dernek Başkanı Malul Gazi Önder Çelik de şehit yakınları ve gazilerin dertlerine ortak oldukları için CHP’li Kaftancıoğlu’na teşekkür etti.

Canan Kaftancıoğlu CHP İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor