Error 520 Ray ID: 4c9b9e11a887c841 • 2019-04-19 02:58:33 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Keskin: Gülbahar Mahallesi’ndeki Down Kafe'yiziyaret etti.

CHP'li Keskin: Gülbahar Mahallesi’ndeki Down Kafe'yiziyaret etti.

Çalışanlar ve aileleriyle sohbet eden Keskin, belediyenin kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

CHP'li Keskin: Gülbahar Mahallesi’ndeki Down Kafe'yiziyaret etti.

Çalışanlar ve aileleriyle sohbet eden Keskin, belediyenin kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu söyledi. Tüm dernek ve vakıflara eşit mesafede olacaklarını söyleyen Keskin “Tabii ki benim için ayrıcalıklı dernekler var. Bunlardan biri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, diğeri de Engelli Dernekleri. Elimizden ne gelirse yapacağımıza emin olun”

CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu’nun da katıldığı ziyarette konuşan Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Selma Singen, engelli çocuklar için güvenli çalışma alanı ve gündüz bakım evlerine ihtiyaçları olduğunu belirtti. Projeleri içinde bu tip tesisler olduğunu söyleyen Keskin, “Hepimize düşen görev çocukların ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak. Çocukların sosyalleşmesi daha önemlisi toplumun bilinçlenmesi için çalışacağız” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Şişli Belediyesi Osmanbey Ek Binasında bulunan Engelli Derneklerini ziyaret etti.

 

Derneklerin faaliyetleri hakkında bilgi alıp eksiklerini dinleyen Keskin, engelli çocuklarla sohbet etti. Akülü sandalyelerin tamiri için destek isteyen bir veliye Keskin, “Göreve geldiğimizde tüm bu hizmetleri sağlayacağız. Hiç şüpheniz olmasın. Ama önemli olan kaldırımları, yolları tekerlekli sandalyeye uygun hale getirmek ve kendini engelsiz sananların zihniyetlerini değiştirmek" dedi.

chp tbmm milletvekili down cafe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?