Error 520 Ray ID: 4c98428c1cfdbf48 • 2019-04-18 17:11:47 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Oran: 'Başkan Ercengiz’in bu seçimlerde de başarılı bir sonuç alacağına inanıyorum'

CHP'li Oran: 'Başkan Ercengiz’in bu seçimlerde de başarılı bir sonuç alacağına inanıyorum'

24. Dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran Burdur’a gelerek Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in esnaf ziyaretlerine katıldı. CHP’li Oran birlikte gerçekleştirdikleri seçim çalışmalarında Başkan Ercengiz’e tam destek verdi.

CHP'li Oran: 'Başkan Ercengiz’in bu seçimlerde de başarılı bir sonuç alacağına inanıyorum'

CHP’li Umut Oran, Burdur’a gelerek Mahalli İdareler Seçiminde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e destek verdi.  CHP İl Başkanlığında karşılanan CHP’li Oran, partilileriyle görüştü. Kışla Caddesi üzerinde başlayan esnaf ziyaretleri Gazi Caddesi’nde sona erdi. Başkan Ercengiz, İl Başkanı Akbulut ve partilileriyle yürüyen CHP’li Umut Oran, Gazi Caddesi’nde yeni bir işyerinin de açılışını gerçekleştirdi. Başkan Ercengiz’le birlikte esnaf ziyaretinde bulunan CHP’li Umut Oran’a, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan, CHP Kadın Kolları Zinet Gezer CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP Belediye Meclisi üyeleri eşlik etti. 

Kışla Caddesi, Gazi Caddesi ve Cumhuriyet Caddesindeki esnafları ziyaret eden CHP’li Umut Oran, “ Bugün Burdur’dayım. Yerel seçimlere çok az bir zaman kaldı, 67 gün kaldı dolayısıyla ben de özelikle Türkiye’yi kent kent, ilçe ilçe, belde belde geziyorum. Seçmenimiz çok önemli, seçmenimizin sandıklara gitmesi de çok önemli, ben de bir oyun arkasında, peşinde ülkemizi geziyorum. Dün Antalya’daydım, bugün Burdur’dayım, yarın Isparta’yı gezeceğim. Bu seçimler Türkiye’nin geleceği açısından, siyasetin dengelenmesi açısından, demokrasinin güçlenmesi açısından son derece önemlidir. Burdur’da çok geldiğim bir il özellikle son 10 yıldır çok ziyaret ettiğim bir kent, 2014 yerel seçimlerinde de çalıştığım bir ildir. Açıkçası Burdur’a her gelişimde eskiden yüreğim sızlıyordu çünkü Burdur daha kendini yırtamayan konumdaydı, bir kasaba gibiydi ama Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’in hakikaten buradaki çalışmalarını, her geldiğimde büyük bir mutlulukla gözlemliyorum. İnsan odaklı, çevreye önem veren, insanları bir araya toplayan kapalı ve açık mekanları yaratan, şehrin tarihine, kültürüne, kimliğine ve mirasına da sahip çıkan, yeni nesil bir yerel yönetim anlayışını uyguluyor.” diyerek Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Burdur’da yaptığı çalışmaları başka illerde anlattığını, Bu seçimlerde de çok başarılı bir sonuç alacağına ve önümüzdeki 5 sene daha  Burdur’un, daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Burdur olacağına yürekten inandığını söyledi. 

umut oran chp istanbul milletvekili burdur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
Son dakika: YSK, kesin karar için toplanıyor
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?
CHP'li Çelebi Sordu: Hala Gülüyor Musun?