Error 520 Ray ID: 45db2a3b479a7343 • 2018-09-21 08:29:35 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li ÖZDEMİR; ‘Adil Seçimi Hazmedemeyince kavga Çıkardılar’

CHP'li ÖZDEMİR; ‘Adil Seçimi Hazmedemeyince kavga Çıkardılar’

İzmir Karabağlar’da seçime müdahale ettiği iddia edilen CHP İl Yöneticisi Çetin Özdemir:

CHP'li ÖZDEMİR; ‘Adil Seçimi Hazmedemeyince kavga Çıkardılar’

CHP İzmir İl Yöneticisi Çetin Özdemir, CHP Karabağlar İlçe Örgütü Sarıyer Mahallesi delege seçimlerinde listeye müdahale ettiği yönünde bir internet sitesinde çıkan haberleri yalanladı. Özdemir, “Belediye Meclis üyesi Vahap Batuhan listesi kazanamayınca yaptığı açıklamalarla beni ve ilçe başkanımız Ali İhsan Yıldız’ı karalıyor. Yıllardır bu mahallede kendisi üyeye baskı yapıyordu şimdi adil bir seçim sonucu kaybedince hem bize saldırdı hem de bizi asılsız iftiralarla karalamaya çalışıyor. Bir il yöneticisi olarak bana ve ilçe başkanımıza sorulmadan tek taraflı, üzerimize atılmış yalan dolan iftiralarla dolu haberler nedeniyle ben de bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım” dedi.

 

KÜFÜR EDEREK ÜZERİMİZE SALDIRDILAR

 

Uzun yıllardır Sarıyer Mahallesinde kalabalık bir aile olarak yaşadıklarını belirten Özdemir, “Vahap Batuhan 20 dolgu üye kaydı yaptığımızı iddia etmiş. Bizim böyle entrikalara ihtiyacımız yok. Biz uzun yıllardır burada hatta 4 katlı bir apartmanda yaşayan kalabalık bir aileyiz. Kimseye ne müdahale ettik, ne iş sözü verdik, ne de partililerimizi ablukaya alma gibi bir durum söz konusudur. Benim kendi ailemdir bizi desteklemişlerdir hepsi bu. Vahap Batuhan, Abdullah Batuhan, Nuri Batuhan ve getirdikleri insanlar bizim liste kazanınca küfürlerle bize saldırdı, üzerimize yürüdüler ve kahvehanenin camlarını dahi kırdılar. Mahallede oturmayan insanları getirerek partililerimizin özgürce oy kullanmasını engellediler. Üyelerimizin bir kısmı onlar yüzünden oy kullanamadı. Olay yerine polis geldi ve ben aralarından ancak polis eşliğinde ayrılabildim” açıklamasını yaptı.

 

SEÇİMLER BİRER DEMOKRASİ ŞÖLENİ OLSUN

 

Parti içindeki demokrasi şöleni olması gereken bu yarışın bir savaşa döndürülmeye çalışıldığını ifade eden CHP İzmir İl Yöneticisi Özdemir, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bu sürecin gerek Karabağlar’da gerek diğer ilçelerde parti içinde bir demokrasi şöleni havasında geçmesi için çalışıyoruz. Ama maalesef bu tarz muhalefet yapacağız diye işin rengini kaçıranlar ve bizleri bu açıklamaları yapmak zorunda bırakan partililerimiz var. Temennimiz bu tarz olayların yaşanmaması, bu yarışın bir kazananın olduğunun kabul edilmesi ama savaş ortamına dönüştürülmemesidir.”

CHP Çetin Özdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Ben demokrasiye inanan bir insanım
Kılıçdaroğlu: Ben demokrasiye inanan bir insanım
'Kerbela esarete karşı özgürlüğün sancağıdır'
'Kerbela esarete karşı özgürlüğün sancağıdır'