Error 520 Ray ID: 4892f9cc678ec78b • 2018-12-14 19:11:21 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Rafet Zeybek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için basın açıklaması yayınladı
Advert

CHP'li Rafet Zeybek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için basın açıklaması yayınladı

Ülkemizde hayatın her alanında fırsatlar sunulması gereken engelli dostlarımızı sadece bir gün değil, her gün hatırlamamız gerekmektedir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık yaratmak ve birer engelli birey olma potansiyeli yaşadığımızı unutmamamız gereken bir gündür, engelli vatandaşlarımız toplumun her alanında karşılarına çıkan tüm engelleri yıkarak spordan, sanata, ticaretten, eğitime birçok alandan başarılar göstermeye devam etmektedir.

CHP'li Rafet Zeybek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için basın açıklaması yayınladı

TÜİK tarafından 2011 yılında gerçekleştirilen Nüfus ve Konut Araştırmasında ülkemizde toplam nüfusun yüzde 6,9’u engelli olarak tespit edilmiştir, günümüzde ise bu rakamın daha fazla olduğu bir gerçektir.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı verilere göre kamuda memur olarak çalışan engelli vatandaşlarımızın sayısı Mart 2018 tarihine göre 51.814 kişidir. Engelli yurttaşlarımızın kamu ve özel sektörde istihdamı için yapılan çalışmalar olsa da yetersiz kalmaktadır, CHP olarak geçtiğimiz dönemde ve bu dönemde engelliler ve engelli hakları için verilen mücadeleye devam edeceğiz. Engelli yurttaşlarımızın yönetimde temsiline yönelik gereken yasal düzenlemeler için çalışmalara devam ediyoruz. Engelli yurttaşlarımız arasında hükümlü ve tutuklu olan bireyler içinde gerekli düzenlemelerin takipçisi olmaya devam edeceğiz. 

Cumhuriyet Halk Partili Belediyeler tarafından sorumluluk alanlarında engelli yurttaşlarımız CHP’li yerel yönetimlerimizin imkânları ve sorumluluk alanlarında engelli yurttaşlarımızın hayatın her alanında bizlerle omuz omuza olmalarına yönelik çalışmalar memnuniyet verici ve örnek teşkil edici, önümüzdeki yerel seçimlerde tüm Türkiye’de CHP’li yerel yönetimlerle öncelikle düşüncelerdeki engelleri kaldırarak, engelli vatandaşlarımıza daha çok imkânlar sunulacaktır.

Engelli yurttaşlarımızın azimleri sayesinde aşılamayacak hiçbir engelin olmadığı bilincindeyiz, sokakta, işte, okulda, hastanede, evde ve daha da önemlisi toplumun zihnindeki tüm engelleri engelli vatandaşlarımızın desteği ile hep birlikte aşacağız.

Rafet Zeybek CHP Dünya engellililer günü TÜİK 2011 Nüfus konut engelli yaşlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor