Error 520 Ray ID: 45df35b215957229 • 2018-09-21 20:16:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Sever Yerel Seçimlerde 2023 Tarihine Vurgu Yaptı

CHP'li Sever Yerel Seçimlerde 2023 Tarihine Vurgu Yaptı

CHP İzmir Çiğli ilçe gençlik kolları başkan yardımcısı Sinem Sever, 2019 yerel seçimlerinden hemen sonra 2023 seçim çalışmalarının startını verecek bir adayın Çiğli Belediye başkan adayı gösterilmesinden yana olduğunu ifade etti.

CHP'li Sever Yerel Seçimlerde 2023 Tarihine Vurgu Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Çiğli ilçe gençlik kolları başkan yardımcısı Sinem Sever, 2019 yerel seçimlerinden hemen sonra 2023 seçim çalışmalarının startını verecek bir adayın Çiğli Belediye Başkan adayı gösterilmesinden yana olduğunu ifade etti.

CHP İzmir Çiğli ilçe gençlik kolları başkan yardımcısı Sinem Sever, gelecek olan Belediye Başkanın Çiğli'ye hitap etmesini vurgulayarak, "Malumunuz üzere önümüzde bir yerel seçim var. Ülkemiz her geçen gün yoksullaşırken rant derdinde, koltuk derdinde olan bir iktidarimiz var. Adil eşit ve liyakata uygun bir ön seçim yapmak yerel secimi kazanmak kadar önemlidir. Halkimiza sunacagimiz örnek bir ön seçim dönemi halka sunacagimiz en esas seçim güvencesidir. Kotalara sıkıstırılmayan gençlik ve kadin kollari zaferin öncü muştusudur.

Gelecek olan belediye baskaninin Çiglimize hitap etmesi,  öncelikle örgütünde kabul görmesi, ilce yönetimin, biz genclerin ve kadinlarin fikirlerini kayde alinmasi gerektigini düsünüyorum. Bilgi birikimi ve iyi bir vizyon ile yeni projelerini halkına sunan 2019 yerel secimlerinden hemen sonra 2023 genel secim calişmalarinin startını verecek bir adayın Çiğli belediye baskanı adayı gösterilmesinden yanayım."

 

Sinem Sever Cumhuriyet Halk Partisi Çiğli İzmir yerel seçimleri 2019 yerel secimleri 2023 seçim çalışmaları Çiğli ilçe gençlik kolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya'dan İdlib Açıklaması
Rusya'dan İdlib Açıklaması
Son Dakika…  MKYK'da ne konuşuldu
Son Dakika… MKYK'da ne konuşuldu