Error 520 Ray ID: 489a073562e5c793 • 2018-12-15 15:43:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Topal atanamayan sağlıkçıları gündeme getirdi

CHP'li Topal atanamayan sağlıkçıları gündeme getirdi

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Genel Kurul Görüşmesinde “Dokuz aydır atanmayı bekleyen sağlıkçıların” sorusunu gündeme getirdi.

CHP'li Topal atanamayan sağlıkçıları gündeme getirdi

Atama müjdesi 500 bine yakın sağlıkçıyı, aileleriyle 2 milyon kişiyi ilgilendirmektedir. CHP’li Serkan Topal onca hastanede boşluk olmasına rağmen sağlıkçıların 9 aydır mağdur edilmesine karşı çıktı. OECD ülkeleri ile karşılaştırma yaparak; “Türkiye'de 100 bin kişiye düşen hekim sayısı 179, OECD ülkelerinde ise bu rakam 339’dur. Türkiye 100 bin kişiye düşen hekim sayısında OECD'yi yakalaması için 135 bin hekime ihtiyacı” olduğunu vurguladı.

Topal; “Yıllara göre, Türkiye'de ortalama hekim artışı 4 bin civarında olduğu düşünülürse, Türkiye ancak bu artış düzeyiyle 33 yıl sonra ortalamayı yakalayabilecek.” Bu tablonun düzelmesi için Topal iktidar milletvekillerine ve Sağlık Bakanına seslenerek, "buradan hem iktidar milletvekillerinden hem de Sağlık Bakanlığından bu keşmekeşe son vermelerini ve bir an önce atama bekleyen sağlık personellerinin seslerine kulak vermelerini talep ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Serkan Topal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Yönetimine Genç İsim
CHP İl Yönetimine Genç İsim
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor
Akar: Terörle mücadeledeki kararlılığımız devam ediyor