Error 520 Ray ID: 44cb0cf197d69c29 • 2018-08-19 07:54:09 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt!

CHP'li Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, 24 Haziran'daki seçimlerde Cumhurbaşkanlığı aday adaylığını açıklaması sonrasında partisinden ve kamuoyundan gelen tepkilere yanıt verdi.

CHP'li Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt!

Kendisine ait sosyal medya hesabı Twitter hesabından açıklama yapan Yılmaz, partiden ayrı aday olup olmayacağına ilişkin tartışmalara noktayı koydu. Yılmaz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İŞİN CİDDİYETİNİ ANLAMAYANLAR: Değerli kardeşlerim, Çok kritik bir sürece girdik. Dün yaptığım adaylık açıklamamın ardından işin ciddiyetini anlamayanlar veya işi sulandıranlar şunu çok iyi bilmelidirler ki; 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde, CHP’nin adayı, demokrasiyi geri getirmek sorumluluğuyla yollara düşecektir.

SEÇİMİN TELAFİSİ YOKTUR: Bu süreçte yüklenilen sorumluluk, bu kadar ağır ve ciddidir! Bu seçimin telafisi yoktur, sandıkta demokrasi ve cumhuriyet oylanacaktır ve bu iki şeyin telafisi yoktur!

GÖVDEMİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUM: Bu ülke meselesi. Ben de gövdemi taşın altına koyuyorum. Mesele kazanabilmektir. Partim tarafından aday yapılmam halinde yüklenip alacağımızdan eminim.

İNANILMAZ DESTEK ALIYORUM: Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusundaki açıklamam üzerine dün ve bugün halkımızdan inanılmaz bir destek alıyorum. Yürekten teşekkür ediyorum.

CİDDİ ALTERNATİF SUNDUM: Bu arada yaptığım açıklamayı tam okumadan sanki partimden ayrı kendi başıma aday olacakmışım şeklinde yanlış anlayanlar da olmuş. Böyle olmadığı ve olamayacağı açık. Ben görevimi yaptım ve ciddi bir alternatif sundum.

UMUDUN IŞIĞI SÖNMEZ: Her şeyin hayırlısı. Bu saatten sonra partimizin vereceği karar esas olacaktır ve hepimiz ona uyacağız. Umudun ışığı sönmez!

Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanı Erken Seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Varlık barışında inceleme muafiyeti
Varlık barışında inceleme muafiyeti
AKP Kongresi’ni ABD de izledi
AKP Kongresi’ni ABD de izledi