Error 520 Ray ID: 4ab06e46c0cfc841 • 2019-02-18 12:17:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP'li Yüksel: Kurultaya gitmeleri lazım

CHP'li Yüksel: Kurultaya gitmeleri lazım

Alaattin Yüksel, "Biz demokratız' diyenlerin toplanan imzaları dikkate alması gerek. '620 mi toplandı, 630 mu toplandı' diye bahane bulmadan kurultaya gitmeleri lazım" diye konuştu.

CHP'li Yüksel: Kurultaya gitmeleri lazım

CHP olağanüstü kurultayın yapılması için imza toplayan muhalifler, topladıkları imzaları bugün genel merkeze teslim edecek. Kurultay için gerekli olan 634 delegenin imzasına ulaşıldı mı bilinmiyor. İmzaların genel merkeze sunulmasına saatler kala, İzmir'de kurultay için imza veren CHP eski İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Yüksel, "Benim açımdan toplanmıştır. 620 veya 630 olmuş bunun çok önemi yok. Bu kadar baskıya rağmen, imza verenlerin sayısı azımsanamaz" dedi. Kurultayda belirlenen tüzük maddesinin doğru bir madde olmadığını da savunan Yüksel, "'Yarıdan bir fazla' dediğiniz zaman zaten noter huzurunda kaybetmiş olursunuz. Noterde oylama mı olur? Oylama dediğiniz sandıkta, gizli oyla olur. Bu noter önünde açık oylama. 300 de toplanmış olsa 400 de toplanmış olsa yeterli sayıdır. Bu tüzük maddesi en başta değişmesi gereken maddelerden biridir. Bu madde, genel başkan değişimlerini güçleştirmek için konmuş maddelerden biridir. Tüzükteki en antidemokratik maddelerden biridir" diye konuştu.

'KENDİLERİNİN GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK KARAR VERİYORLAR'

CHP'li Yüksel, 'Biz demokratız' diyenlerin bunu dikkate alarak '620 mi toplandı, 630 mu toplandı' diye bahane bulmadan kurultaya gitmelerinin gerekli olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

"Asıl kurultaya gitme nedeni de sokaktaki vatandaşın, seçmenin ne istediğidir. Seçmen de bugün bir değişim istiyor. CHP tabanı büyük çoğunlukta değişim istiyor ama CHP tabanının seçtiği, delegelerin seçtiği arkadaşlarımız, il ve ilçe başkanlarımıza, milletvekillerimiz, PM üyelerimiz, kendilerini seçen üyelerin düşünceleri doğrultusunda değil, kendilerinin geleceklerini düşünerek karar veriyorlar. Kötü olan da bu. Ama şu veya bu şekilde değişim olacak. CHP'de bugüne kadar mevcut başkan kendiliğinden değişmedi. Hep mevcut genel başkan istifa etti, onun üzerine yeni seçim yapıldı, başka birisi seçildi. Artık bunu değiştirmek gerekiyor. CHP 1950'lerin CHP'si değil."

Alaattin Yüksel CHP CHP DELEGE KURULTAY OLAĞANÜSTÜ KURULTAY TÜZÜK PM İzmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Gürer: 'Doğal afetlerden 70 ilde 19 milyon dekar tarım alanı etkilendi'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'
CHP'li Akın: 'Balıkesirli genç iş adamlarımızın enerjisi çok yüksek'