Error 520 Ray ID: 45d93523e00b7247 • 2018-09-21 02:47:31 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Çiftlik Bank'ın firari CEO'sunun eşi her şeyi anlattı: Paralar Mehmet'in hesabına yatıyordu

Çiftlik Bank'ın firari CEO'sunun eşi her şeyi anlattı: Paralar Mehmet'in hesabına yatıyordu

Çiftlik Bank'ı kurarak yüzbinlerce kişiyi dolandıran ve kaçan Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın sistemin detaylarını anlattı: İl parayı 16 yaşındaki bir çocuk yatırdı... Şirket olmadığı için paralar Mehmet'İn hesabına yatıyordu... Mehmet ilk zamanlar paraları günü birlik yiyordu...

Çiftlik Bank'ın firari CEO'sunun eşi her şeyi anlattı: Paralar Mehmet'in hesabına yatıyordu

"Çiftlik Bank" adı altında binlerce kişiden milyonlarca lira toplayarak kayıplara karışan Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın soruşturma kapsamında eşiyle ilgili bütün detayları anlattı. Detaylara göre Sıla Aydın eşiyle tanıştığı dönemde maddi durumunun iyi olmadığını, önce internetten bahis oynattığını daha sonra da Çiftlik Bank'ı kurarak para toplamaya başladığını söyledi.

"ilk parayı 16 yaşında bir çocuğun yatırdı"

Milliyet'in haberine göre; Çiftlik Bank'ı kurarak yüzbinlerce kişiyi dolandıran ve kaçan Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın, sisteme ilk parayı 16 yaşında bir çocuğun yatırdığını ve Mehmet Aydın'ın da paraları günü birlik olarak yediğini anlattı. Sıla Aydın'ın Sakarya'da yürütülen soruşturma kapsamında dün 'nitelikli dolandırıcılık' suçlamasıyla tutuklanmıştı.

 "Şirket olmadığı için paralar Mehmet'in hesabına yatıyordu"

 "Benim tanıdığım dönemde maddi durumu çok iyi değildi. 2016 yılının Ağustos ayında Mehmet'ten duyduğum kadarıyla bir yazılım programcısı ismini bilmediğim bir arkadaşına Çiftlik Bank'ı kurdurduğunu biliyorum. Mehmet'in bana anlattığına göre oyunun ilk kurulduğu andan itibaren oyuncular yatırım yapmaya başlamışlar. Hatta ilk yaptırımı 16 yaşında bir kişi 4 bin lira ile yapmış. O dönemde şirket olmadığı için paralar Mehmet'in şahsi hesaplarına yatıyordu."

"İlk zamanlar kazandığı paraları günü birlik yiyordu"

"Daha sonra beklemediği şekilde yatırımlar yapılmaya başladı. Ben de bunlara bizzat şahit oldum, Günlük 20 bin, 30 bin arası paralar geliyordu. Oyun ilk kurulduğunda da oyuncuların sanal olarak aldıkları hayvanları gerçekte alınıp çiftlikte değerlendirilerek kâr payı verileceği taahhüt ediliyordu. Ancak ortada henüz ne bir çiftlik ne bir hayvan vardı. Mehmet ilk zamanlar kazandığı paraları günü birlik yiyordu. Hayvan almak gibi bir amacı da yoktu. İki ay kadar böyle devam etti."

 "Bursa'nın köylerinden fason olarak sucuk, bal, peynir ve tereyağı yaptırıyordu"

 "Bursa'da ofis olarak iki katlı bir yer kiraladı. Bursa'nın köylerinden fason olarak sucuk, bal, peynir ve tereyağı yaptırıyordu. Bunları Çiftlik Bank üretimi diyerek şarküteri de satıyordu. Oyunculara da bu arada para veriyordu. Ancak bu sistem sonradan katılanın parasını eskiden katılana vermek şeklinde oluyordu. Sistem bu şekilde işliyordu."

Çiftlink Bank CEO Sıla Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce’den ‘Yeni Ekonomi Programı’na sert çıkış
İnce’den ‘Yeni Ekonomi Programı’na sert çıkış
Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması
Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması