Error 520 Ray ID: 4cc486ed59799cb9 • 2019-04-24 02:08:02 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Çırağan'da avukata yapılan işkence meclis gündeminde

Çırağan'da avukata yapılan işkence meclis gündeminde

İstanbul Çırağan’da Demirören ve Kalyoncu ailelerinin düğününün yapıldığı esnada yolun trafiğe kapatılmasının nedenini sorduğu için darp edilen avukat Sertuğ Sürenoğlu Meclis gündemine taşıdı.

Çırağan'da avukata yapılan işkence meclis gündeminde

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde, İstanbul'da, Demirören ve Kalyoncu ailelerinin çocuklarının düğününün yapıldığı Çırağan Sarayı’ndaki yolun trafiğe neden kapatıldığını soran Avukat Sertuğ Sürenoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı korumaları tarafından darp edildiğini belirterek “Çırağan Sarayı önünde Avukat Sertuğ Sürenoğlu’nu darp eden ve işkence yapan Cumhurbaşkanlığı korumaları kimlerdir? Bu kişiler hakkında idari ve hukuki soruşturma başlatılmış mıdır? Bu cesareti kimlerden almaktadırlar?” diye sordu.

Antmen, yaşanan olay ve darp sonrasında Cumhurbaşkanına hakaret ettiği iddiasına ilişkin zorla tutanak imzalatılan avukat Sertuğ Sürenoğlu’nun, bir gece gözaltında kaldıktan sonra sulh ceza hâkimi tarafından ev hapsine alındığını belirtti.

CHP’li Vekil önergesinde “Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nikâh şahitliği yaptığı düğün için Çırağan Sarayı’nın önündeki caddenin bir bölümü trafiğe kapatılmıştır. Avukat Sertuğ Sürenoğlu’nun da içinde bulunduğu otobüs Çırağan Sarayı önünde trafiğe takılmış, yarım saat süren bekleyişe rağmen trafik akmayınca yolcular otobüsten inmiştir. Daha sonra Avukat Sertuğ Sürenoğlu, otobüsten inerek orada güvenlik için bulunan polislere, yolun neden kapatıldığını sormuş, bu diyaloglar esnasında çevrede bulunan Cumhurbaşkanlığı korumaları, Sürenoğlu'nu Cumhurbaşkanına hakaret iddiasıyla koruma aracına almıştır. Burada ters kelepçe vurulan Sürenoğlu'nun gözleri bağlanmış ve darp edilmeye başlanmıştır. Avukat Sürenoğlu’na yapılan işkence araç içerisinde 2 saat sürmüştür” ifadelerini kullandı.

Alpay Antmen’in önergesinde yer alan sorular şu şekilde;

– Çırağan Sarayı önünde Avukat Sertuğ Sürenoğlu’nu darp eden ve işkence yapan Cumhurbaşkanlığı korumaları kimlerdir? Bu kişiler hakkında idari ve hukuki soruşturma başlatılmış mıdır?

– Bahsi geçen korumaların, avukat Sertuğ Sürenoğlu'na, Cumhurbaşkanına hakaret ettiği iddiasını kabul eden bir tutanağı zorla imzalattığı, aksi takdirde işkencenin devam edeceği tehdidinde bulunduğu iddiaları doğru mudur? Doğruysa bu kişiler bu cesareti nereden ve kimlerden almaktadır?

– Avukat Sertuğ Sürenoğlu’nun işkence kayıtları, görüntüleri ve bilgileri ortaya çıkartılmış mıdır? Cumhurbaşkanlığı korumaları dışında işkence ve darpta yer alan kamu görevlisi bulunmakta mıdır? Varsa bunlar kimlerdir?

- Trafik neden yarım saat süreye yakın kapatılmıştır? İki ailenin düğünü nedeniyle binlerce insanın bekletilmesini doğru buluyor musunuz? Trafiğin kapatılması ile; bölgede ambulansın, itfaiyenin ya da acil bir müdahale gerektiren olayın yaşanması durumunda vatandaşların can ve mal güvenliği tehlikeye sokulmuş olmuyor mu?

CHP Mersin Alpay Antmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan