18 HAZİRAN 2019 Salı 08:31
Yaşam
Giriş Tarihi : 17-01-2019 14:43   Güncelleme : 17-01-2019 14:43

Çocuklar için Akıl Zeka oyunları ara tatil ve sonrasında da devam edecek

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, karnelerin teslim edilip eğitim öğretimin 15 gün ara tatile gireceği süre ve sonrasında da Akıl Zeka Oyunlarına devam edileceğinin müjdesini verdi.

Çocuklar için Akıl Zeka oyunları ara tatil ve sonrasında da devam edecek

Çocukların çok sevdiği zeka gelişimlerine katkı sağlayan Akıl ve Zeka Oyunlarının ücretsiz olarak Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde oynandığı belirtilen açıklamada, tek yapılması gerekenin 08504505959 numaralı çağrı merkezinden randevu alınıp gün belirlenmesi olduğu ifade edildi.
OYUNLARA SINIFÇA DA KATILABİLİYORLAR
Bireysel olarak oyunlara katılımın yanı sıra öğrencilerin sınıfça da oyunlarına katılabileceği Trakya’nın en büyük oluşumu olan Süleymanpaşa Çocuk Kulübünün sürprizlerinin de devam edeceği belirtildi.
BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ ONLARCA OYUN ÇOCUKLARI BEKLİYOR
5 yaş üzeri çocuklara yönelik Skippity, Surakarta, Bihar, Shapy, Meta Forms, Hızlı Bardaklar, Hedef, Pattern Play, Halli Gali, Şeklini Bul, 9 yaş üzeri çocuklara yönelik ise Abalone, Katamino, Qbitz Extreme, Rush Hour, Reversi, Pathagon Clasic, Paradux, Quarto Clasic, Go Lux Oyunu, Quixo, Pylos, Mangala, Quridor, Four Square, Pivit, Trappex, Path Words, Knigt Meves, Kulami, One Up ve Pentago oyunları Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde çocukları bekliyor. 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA