Error 520 Ray ID: 4b98f27a8c7ac77b • 2019-03-18 17:32:39 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

ÇYDD'den 'Emekten umuda' konseri

ÇYDD'den 'Emekten umuda' konseri

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Ümitköy Çayyolu Şubesi Türkan Saylan Işığında Farkındalık Korosu, Dünya Kadınlar Günü’nü “Emekten Umuda” etkinliği ile kutladı. Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de katıldı.

ÇYDD'den 'Emekten umuda' konseri

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ümitköy Çayyolu Şubesi, Türkan Saylan Işığında Farkındalık Korosu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü “Emekten Umuda” etkinliği ile kutladı. Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde (ÇSM) düzenlenen etkinlikte Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de kadınları yalnız bırakmadı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Başkan Alper Taşdelen, Türkiye’nin ilk Mor Bayraklı yerel yönetimi olmanın sorumluluğu ile çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Taşdelen, ‘’1923 yılı devrimi aynı zamanda bir kadın devrimidir. Biz de Mustafa Kemal’ in yolunda yürümeye devam edeceğiz’’ dediği konuşmasında, ÇYDD’ nin de bu yoldaki önemine vurgu yaparak ortak çalışmalarının devam edeceği söyledi.

ÇYDD Ümitköy Çayyolu Şube Başkanı Sevgi Uluğ konuşmasında Çankaya Belediyesi ve Başkan Taşdelen’e desteklerinden dolayı teşekkürlerini dile getirdi. Etkinlik, meme kanseri ve meme kanserini yenmiş kadınların oluşturduğu Farkındalık Korosu’ nun seslendirdiği şarkılarla devam etti.

ÇYDD Emekten umuda KONSER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
MHP'den ihraç edilen Erhan Usta: Albayrak'ı eleştirdiğim için...
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl Anma Töreni