Error 520 Ray ID: 4c9f904ff8d4bf43 • 2019-04-19 14:28:13 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

'Damat ağızlarındaki lokmayı alsam da oy verecekler diyor'

'Damat ağızlarındaki lokmayı alsam da oy verecekler diyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında ekonomi politikalarını değerlendirdi.

'Damat ağızlarındaki lokmayı alsam da oy verecekler diyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Türkiye ekonomisi değerlendirdi. AKP döneminde halkın hızla yoksullaştığını belirten Kılıçdaroğlu, "Damat diyor ki ağızlarından lokmayı dahi alsam bana oy verecekler. Ama bu sefer öyle değil. Bu sefer milletin ciğerine işledi artık" dedi.

Kılıçdaroğlu konuşmasında şunları ifade etti; 

Ekonomide işimiz parlak değil, görünen şu ki durum giderek ağırlaşacak. Erdoğan iktidar olmadan önce bütün meydanlarda çay ve simit hesabı yapıyordu. 16 yıllık kesintisiz bir yönetim, çayla simit hesabını hala yapamıyoruz. 1,75 simit, 1,75 çay. 5 kişilik bir aile. Sabah öğle akşam 1 çay ve 1 simit tüketsinler. 28 TL kalıyor asgari ücretten. 28 TL ile doğalgaz parasını eğitim parasını sağlık parasını nasıl karşılayacak?

Senin zalim yönetimin bu millete bir bardak çayla bir simidi bile layık görmüyor.

Memleketi bu hale getiren sarayda oturan zat ve damadı. Damat diyor ki ağızlarından lokmayı dahi alsam bana oy verecekler. Ama bu sefer öyle değil. Bu sefer milletin ciğerine işledi artık.

74 bin TL aylık istiyor. Doğalgaz parası yok, yol parası yok, yemek parası yok. Para yetmiyor beyefendiye. Asgari ücretli kardeşim, bunun hesabını sormazsan sen bu yoksulluğa mahkumsun demektir.

ASIL GÜNDEM BİZİZ

Bir de hiçbir geliri olmayanlar var, krizden sonra kapının önüne konulan yüzbinlerce işçi var. İşveren diyor ki, makinalarımız boş yatıyor. bunlar milli servet, biz bittik diyoruz, siz yol diyorsunuz. Gündem biziz, asıl gündem bu, gündemi değiştirmeyin Allah aşkına diyor. Biz vatandaşın sıkıntısını her ortamda dile getireceğiz.

SOĞANI OLANLAR DA TERÖRİST OLDU

Soğan baskınları yapıyorlar depolarda, silahlı terörist ile soğanlı terörist olan arasında fark yoktur diyor. Soğanı olanlar da terörist oldu.

Nereye koyacak soğanı üretip üretici? Neyin ne olduğunu bilmiyorlar, ne yapacaklarını bilmiyorlar. Türkiye'yi bu hale nasıl getirdik diye düşünselerdi bu tablo hiç yaşanmazdı.

Gerçek Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu CHP Türkiye Ekonomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı
CHP'li Çakırözer:Eskişehirlilerden gizlenen millet bahçesi projesinin maaliyetini açıkladı
Facebook’ta bir skandal daha!
Facebook’ta bir skandal daha!