Error 520 Ray ID: 4cb0d01e39449ca7 • 2019-04-21 16:42:44 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Diyanet işleri başkanının Mısırlıoğlu ziyareti meclis gündeminde

Diyanet işleri başkanının Mısırlıoğlu ziyareti meclis gündeminde

10 Kasım’ın hemen öncesinde Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Atatürk’e hakaret eden Kadir Mısırlıoğlu ziyareti Meclis Gündeminde taşındı. CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede “Diyanet İşleri Başkanı eğer açıklandığı gibi ‘insani duygularla’ gittiyse neden Başkanlığı temsil eden sarık ve cübbeyi çıkarmamıştır? Diyanet İşleri Başkanlığını kuran Atatürk’e hakaret eden kişiyi tam da Atatürk’ün anıldığı günde ziyaret eden Ali Erbaş görevden alınacak mıdır?” diye sordu.

Diyanet işleri başkanının Mısırlıoğlu ziyareti meclis gündeminde

Antmen önergesinde, Atatürk’ün bağımsız yaşamın, çağdaşlığın, kurtuluşun, ilericiliğin, laikliğin, özgürlüğün ve bilimselliğin sembolü olduğunu belirterek “Mustafa Kemal Atatürk bütün ülkemizin ortak değeridir. Atatürk demek Türkiye demek, bütün bir halk ve toplumun kendisi demektir. Atatürk demek geçmiş, şimdi ve gelecek demek; bütün ilerici kuşaklar demektir. O nedenle Atatürk’e yapılan her türlü saldırı aynı zamanda laikliğe, demokrasiye, çağdaşlığa, halkın egemenliğine, Cumhuriyete, özgürlüğe ve Türkiye’ye de yapılmaktadır” ifadelerini kullandı.

 

Kadir Mısırlıoğlu’nun Alevilere, ilericilere ve aydınlara ağır hakaretleri ile bilinen sözde bir tarihçi olduğunu kaydeden CHP’li Vekil “Bu kişi aynı zamanda '10 Kasım’da kenefe gidin' 'Atatürk’le zerre muhabbetti olan cenazeme gelmesin' ve 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyen ve kamuoyunun vicdanını yaralayarak tepkisini de çeken bir şahıstır. Bu ülkenin en büyük ortak değerine, Atatürk’e her fırsatta saldıran bu kişi, Atatürk’ü andığımız, yas tuttuğumuz gün olan 10 Kasım’ın hemen öncesinde, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından ziyaret edilmiştir. Bu ziyaret toplumun tüm kesimlerince tepki çekmiş bunun üzerine de Diyanet İşleri Başkanlığı bir açıklama yapmak zorunda kalarak ‘İnsani bir ziyaretti’ ifadelerini kullanmıştır” dedi.

 

Alpay Antmen’in önergesinde yer alan sorular şu şekilde;

 

– Atatürk’e hakaret eden bu kişiyi ziyaret hangi amaçla yapılmıştır? Tam da 10 Kasım’a denk gelecek şekilde ziyaret fotoğraflarının paylaşılmasıyla ne amaçlanmaktadır?

 

– Diyanet İşleri Başkanı eğer açıklandığı gibi ‘insani duygularla’ gittiyse neden Başkanlığı temsil eden sarık ve cübbeyi çıkarmamıştır? Neden o ziyarete Diyanet İşleri Başkanlığının tahsis ettiği makam araçlarıyla gitmiştir?

 

– Diyanet İşleri Başkanlığını kuran Atatürk’e hakaret eden kişiyi tam da Atatürk’ün anıldığı günde ziyaret eden Ali Erbaş görevden alınacak mıdır?

 

–Bütün halkın vergileriyle 10 milyardan fazla bütçe alan Diyanet İşleri Başkanı ülkeyi neden kutuplaştırmaktadır neden ülkenin ortak değerine saldıran bir kişiyi tepki çekeceğini bilmesine rağmen ziyaret etmiştir?

 

– Ezanın bu topraklarda özgürce okunmasının en büyük nedeni olan Atatürk, 10 Kasım’da camilerde neden anılmamıştır?

Diyanet işleri Mısıroğlu meclis Ali Erbaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Başsavcılık, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi
Deniz Demir: Kılıçdaroğlu’nun durumu iyi