Error 520 Ray ID: 4cc6915c9b979ca7 • 2019-04-24 08:04:41 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Eşcinsel kulübe saldıran Türk'e operasyon

Eşcinsel kulübe saldıran Türk'e operasyon

Almanya’nın Hesse eyaletindeki Alman polisi, Eylül ayında, Frankfurt kentinde bir gay kulübü ve kiliseye yönelik terör saldırısı düzenlediği gerekçesiyle Yusuf Erkoçoğlu adında bir genci tutukladı...

Eşcinsel kulübe saldıran Türk'e operasyon

Almanya’nın Hesse eyaletindeki Alman polisi, Eylül ayında, Frankfurt kentinde bir gay kulübü ve kiliseye yönelik terör saldırısı düzenlediği gerekçesiyle Yusuf Erkoçoğlu adında bir genci tutukladı.

İsrail gazetesi The Jerusalem Post’tan Benjamin Weinthal’ın haberine göre Almanya'da bir istihbarat kaynağı Perşembe günü gazeteye, "Frankfurt'ta bir gey kulübünü havaya uçurmayı planlayan genç bir Türk çocuğu olan Yusuf Erkoçoğlu adlı bir adamı tutukladığını" söyledi.

İstihbarat kaynağı Erkoçoğlu'nun da Almanya'daki finans merkezi olan Frankfurt'ta bir Katolik kilisesini hedef aldığını doğruladı. Alman medya organları, 17 yaşındaki şüphelinin hem Türk hem de Alman vatandaşlığına sahip olduğunu yazdı.

ABD'nin Almanya Büyükelçisi Richard Grenell Jerusalem Post'a şunları söyledi:

“ABD, terör eylemlerini engellemek için Alman Hükümeti ortaklarımızla her zaman çalışacak. Bu dava, birlikte çalışmanın acil ihtiyacını vurguluyor.”

Gazetenin Almanya'daki istihbarat kaynağına göre, ABD hükümeti, Erkoçoglu'nun bazı saldırılarını önlemede önemli bir rol oynadı.

Eşcinsel kulüp Almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
LGS için yeni örnek soru kitapçığı yayımlandı
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...
Nagehan Alçı'dan YSK yazısı: Günlerdir telefonlar e-mailler geliyor...