Error 520 Ray ID: 4cc3ef708d08c841 • 2019-04-24 00:24:37 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Fatih Gürbüz: AKP'li seçmenden de oy alabilirim

Fatih Gürbüz: AKP'li seçmenden de oy alabilirim

Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan aday adayı Fatih Gürbüz, Can Radyo’da Doğan Beyazgül’ün sorularını yanıtladı.

Fatih Gürbüz: AKP'li seçmenden de oy alabilirim

Foça’nın tarihi bir yer olduğunu aktaran CHP'li Foça Belediye Başkan aday adayı Fatih Gürbüz, Foça’da bir müze eksikliği olduğunu, dolayısıyla Foça’da bir müze kuracaklarını söyledi.

Siyaset yaparken kimseyi sınıflandırmadığının altını çizen Gürbüz, “İnsanların gözünün içine bakarak siyaset yaptım. İnsanlara dokunarak, elimden bir şey geliyorsa, fayda sağlayabiliyorsam yaptım.” dedi.

‘AKP’Lİ SEÇMENDEN DE OY ALABİLİRİM’

Foça’yı çok iyi tanıdığını belirten Gürbüz, sözlerini şöyle sürdürdü; “10 yaşındaki çocuktan tutun 70 yaşındaki adama kadar herkes ile iyi bir diyaloğum var. AKP’li seçmenden tutun İşçi Partili seçmene kadar herkesten oy alabilirim. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütü ile beraber, Foça’da alınacak en yüksek oy oranı ile seçimi kazanmak. Benim derdim, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Foça’da seçimi kazanması.”

‘AYNI GEMİDE OLDUĞUMUZU HATIRLARSAK…’

Foça’da aday adayı sayısının fazla olmasının önemli olduğunu vurgulayan Gürbüz sözlerini şöyle tamamladı; “Cumhuriyet Halk Partisi altı dönemden bu yana Foça’da seçim kazanıyorsa, bu geçmiş dönemlerde yapılan başarılı işler nedeniyledir. Günal abinin örgütü büyük hizmetleri olmuştur. Ancak benim ağzımdan diğer adaylarla ilgili hiçbir şey duymayacaklar, çünkü yarın ben hepsiyle birlikte çalışacağım. Hepsi tek tek benim için önemlidir. Biz Cumhuriyet Halk Partililer olarak aynı gemide olduğumuzu hatırlarsak, Foça’da tarihi bir oy alarak seçimi kazanacağız.”

Gerçek  Gündem

Siyaset AKP Foça
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Muhtar: Kılıçdaroğlu’na özür ziyaretine gideceğiz
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan
Dereceye giren öğrencilere ödülleri İmamoğlu'ndan